REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tilda Swinton w serialu na podstawie „Parasite”? Aktorka ma pojawić się w nadchodzącej produkcji HBO

Od jakiegoś czasu mówi się o kolejnej ważnej serialowej produkcji HBO – odcinkowej wersji filmu „Parasite”. Wedle najnowszych doniesień, w serii ma pojawić się Tilda Swinton.

17.02.2020
19:55
parasite tilda swinton
REKLAMA
REKLAMA

Nagrodzony 4 Oscarami „Parasite” to południowokoreańska produkcja w reżyserii Joon-ho Bonga. Serialowa wersja ma przedstawić historię osadzoną w tym świecie. Według wcześniejszych doniesień, nie powinniśmy spodziewać się remake'u czy sequelu.

Możemy za to spodziewać się obecności Tildy Swinton.

Aktorka ma wcielić się w główną rolę w serialu. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że innym aktorem zaangażowanym w produkcję jest Mark Ruffalo, informacja nie została jednak jeszcze potwierdzona.

W nową produkcje HBO ma być zaangażowany sam Joon-ho Bong. Reżyser jest także współtwórcą scenariusza do „Parasite”. Podobno podczas prac nad jego powstaniem w jego głowie narodziło się wiele innych pomysłów, które mogłyby znaleźć swoją realizację w serialu.

Oprócz południowokoreańskiego reżysera, w tworzenie serialu zaangażowany ma być także Adam McKay, który pracował m.in. przy serialu „Sukcesja”. Z kolei Tilda Swinton ma już na koncie współprace z Joon-ho Bongeim – aktorka wystąpiła w jego dramacie sci-fi pt. „Snowpiercer” oraz filmie przygodowym „Okja”.

REKLAMA

Jeśli nie widzieliście jeszcze „Parasite”, nadal możecie obejrzeć go w wybranych kinach. Jeśli wolicie seans domowy, film już niedługo, 21 lutego 2020 roku, trafi do serwisu VOD.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA