REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

PashaBiceps wejdzie do oktagonu. E-sportowiec stanie do walki podczas gali HIGH League 2

PashaBiceps zmierzy się z Owcą. To jak na razie jedyna walka, o której wiemy, że ma się odbyć w ramach HIGH League 2. Wydarzenie będzie mieć miejsce w lutym 2022 roku, a transmisja z niego będzie dostępna jedynie w systemie PPV.

06.12.2021
16:17
high league 2 pashabiceps walka gdzie oglądać
REKLAMA

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski zmierzy się podczas gali HIGH League 2 z członkiem grupy Warszawski Koks - Michałem "Owcą" Owczarzakiem. Wydarzenie spod znaku freak fight organizowane z ramienia ligi założonej przez rapera Malika Montanę odbędzie się już za kilka miesięcy.

Walka pashyBicepsa z Owcą będzie wydarzeniem wieczoru. Podczas poprzedniej edycji HIGH League gwiazdami były Natsu oraz Lexy, które zmierzyły się w finałowym pojedynku. Czy tym razem będzie czeka nas podobny poziom emocji?

REKLAMA

PashaBiceps kontra Owca podczas HIGH League 2

Wiele na to wskazuje. O debiucie pashyBicepsa w oktagonie mówiło się już od dawna. Jarząbkowski jest zawodowym graczem e-sportowym w grach serii "Counter Strike". Owca to natomiast członek grupy Warszawski Koks na Youtubie. Osoby, którym coś mówią te nazwiska, wiedzą, że panowie mają w sobie mnóstwo ducha walki. Będzie się więc działo.

Walka ma odbyć się na zasadach pojedynku bokserskiego z małymi rękawiczkami. Nie wiadomo, kto będzie walczył przed nimi, bo jak dotąd HIGH League nie podało tej informacji. Potwierdzono jedynie uczestników walki finałowej.

REKLAMA

HIGH League 2 - kiedy i gdzie oglądać?

Do HIGH League 2 jeszcze jest trochę czasu, więc za chwilę możemy spodziewać się kolejnych informacji dotyczących gali. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Transmisje z niego będzie można oglądać jedynie w systemie PPV. Dostęp kosztuje 25 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA