REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Czekasz na premierę nowego filmu Patryka Vegi? Ruszyła przedsprzedaż biletów na „Pętlę”

Multikino rozpoczęło dziś przedsprzedaż biletów na film „Pętla”. Najnowszy obraz Patryka Vegi wejdzie do kin 4 września.

28.08.2020
13:14
petla patryk vega bilety przedsprzedaz multikino
REKLAMA
REKLAMA

„Pętla” Patryka Vegi to bezsprzecznie najgorętsza premiera (nie licząc filmu „Tenet”) w polskich kinach tej jesieni. Nowy obraz Vegi wejdzie do kin 4 września, ale już dziś Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów. Szykuje się kolejny frekwencyjny hit?

„Pętla” wchodzi na ekrany

Podstawowym plusem premiery „Pętli” jest fakt, że nareszcie zakończy ona długą (i bardzo nachalną) kampanię reklamującą film. Kanały w mediach społecznościowych Patryka Vegi aż trzeszczą od treści — zdjęć, materiałów zakulisowych i zwiastunów (oddzielnego dla kobiet i reszty widzów) „Pętli”.

Film opowiada o kulisach tzw. afery podkarpackiej, w którą zamieszani mają być politycy, funkcjonariusze służb specjalnych i celebryci. W rolach głównych występują m.in. Antek Królikowski, Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke i Dagmara Kaźmierska (znana m.in. z programu „Królowe życia”).

W filmie „Pętla” pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu

— czytamy w informacji prasowej nadesłanej przez Multikino.

Patryk Vega uwielbia prowokować widownię tworząc produkcje nie tylko kontrowersyjne, ale i niesamowicie popularne. Teraz reżyser powraca do Służb Specjalnych i Pitbulla z najnowszym filmem „Pętla”. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet

— informuje ogólnopolska sieć kin.

Przedsprzedaż biletów na „Pętlę” czas — start

Mimo że do premiery został jeszcze równo tydzień, w związku z dużym zainteresowaniem filmem Patryka Vegi (co nie dziwi, biorąc pod uwagę wcześniejsze frekwencyjne sukcesy reżysera), Multikino zdecydowało się uruchomić przedsprzedaż biletów na „Pętlę”.

Już od dziś, 28 sierpnia, bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

REKLAMA
Petla Patryk Vega Multikino
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA