REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Pierce Brosnan oskarżony o nielegalny spacer. Aktor stanie przed sądem

Pierce Brosnan stanie przed sądem. Odtwórca roli Jamesa Bonda został oskarżony o spacer na obszarze Parku Narodowego Yellowstone, na którym turyści ze względów bezpieczeństwa nie mogą przebywać.

30.12.2023
12:55
Pierce Brosnan oskarżony o nielegalny spacer. Aktor stanie przed sądem
REKLAMA

Wiele się słyszy o poważnych oskarżeniach gwiazd w sprawie molestowania i nadużyć seksualnych. Tym razem na celowniku znalazł się Pierce Brosnan, odtwórca roli Jamesa Bonda w filmach "Golden Eye", "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro". Aktor został jednak wezwany do sądu z zupełnie innego powodu - oskarżenie dotyczy poruszania się po obszarach Parku Narodowego Yellowstone, do których dostęp dla turystów jest surowo zabroniony. Brosnan przebywa tam w związku z trwającymi zdjęciami do westernu "Unholy Trinity".

REKLAMA

Pierce Brosnan stanie przed sądem za poruszanie się po objętym ochroną terenie Yellowstone

Park Narodowy Yellowstone znany jest z gorących źródeł i gejzerów, gdzie łatwo jest o poparzenia, nawet te śmiertelne. Mimo że na stronie internetowej obiektu widnieje informacja, by na terenie zachować bezpieczeństwo poprzez chodzenie po promenadach i wyznaczonych szlakach, nie wszyscy stosują się do zaleceń.

Pierce Brosnan oskarżony o nielegalne poruszanie się po parku Yellowstone

Serwis CNN poinformował, że Pierce Brosnan został wezwany do sądu okręgowego w stanie Wyoming z powodu zejścia ze szlaku w Parku Narodowym Yellowstone i poruszania po terenach, które zostały objęte ochroną. Wśród zarzutów znalazły się takie wykroczenia jak "poruszanie się pieszo we wszystkich obszarach termalnych i w kanionie", podczas gdy można spacerować wyłącznie wyznaczonymi szlakami. Aktor miał dopuścić się wykroczenia 1 listopada, a przed sądem ma stawić się 23 stycznia. Za drobne przewinienie grozi mu kara finansowa.

Na temat Pierce'a Brosnana piszemy więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA