REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Pierce Brosnan może wystąpić w „The Witcher: Blood Origin”. Netflix zaproponował mu dużą rolę

Pod koniec przyszłego miesiąca ekipa „The Witcher: Blood Origin” ma rozpocząć zdjęcia do serialu. Jak się okazuje w prequelu „Wiedźmina” możemy zobaczyć Pierce'a Brosnana.

18.06.2021
9:32
the witcher blood origin netflix pierce brosnan
REKLAMA

Na 2. sezon „Wiedźmina” wciąż czekamy. Podczas zakończonego niedawno Geeked Week Netflix pokazał teaser z Ciri, ale zapomniał o konkretnej dacie premiery. Jak jej nie mieliśmy, tak wciąż jej nie mamy. To może się wkrótce zmienić, bo platforma łączy siły z CD Projekt Red i już 9 lipca rozpocznie się wielkie święto growych i serialowej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego - WitcherCon. Wtedy z pewnością dostaniemy więcej szczegółów na temat mającej się pojawić w ostatnim kwartale tego roku kontynuacji produkcji.

Wiedźmin” okazał się jednak takim hitem Netfliksa, że platforma postanowiła jak tylko się da wyeksploatować jego świat przedstawiony. Dostaniemy na pewno anime „Wiedźmin: Zmora Wilka” i czeka nas jeszcze serialowy prequel produkcji, wokół którego zrobiło się głośno już niemal od pierwszych informacji, jakie się na jego temat pojawiły. W główną rolę w „The Witcher: Blood Origin” miała się bowiem wcielić Jodie Turner-Smith.

REKLAMA

Internautom nie podobał się jednak kolor skóry aktorki i bardzo głośno wyrażali swoje niezadowolenie w sieci, przez co rozpętała się dyskusja na temat tego, czy elfy w ogóle mogą być czarnoskóre. Turner-Smith zaskoczyła wszystkich i zrezygnowała jednak z roli, bo twórcy musieli przesunąć nieco zdjęcia ze względu na pandemię i to kolidowałoby z jej innymi planami.

Pierce Brosnan w „The Witcher: Blood Origin”

Zdjęcia do „The Witcher: Blood Origin” już za pasem. Mają bowiem rozpocząć się pod koniec lipca. W najbliższym czasie powinniśmy więc dowiedzieć się wszystkiego na temat obsady. Na razie pojawiają się jedynie spekulacje. Według zaufanego informatora Giant Freakin Robot, być może zobaczymy w serialu byłego Jamesa Bonda. Jak czytamy na portalu propozycję dużej roli w produkcji otrzymał bowiem Pierce Brosnan.

REKLAMA

Chociaż aktor znany jest przede wszystkim z filmów i przez wiele dekad stronił od małego ekranu, zmieniło się to już jakiś czas temu. Mogliśmy go w końcu zobaczyć w „Synu”. Istnieje więc szansa, że zgodzi się zagrać w serialu. A biorąc pod uwagę, że fabuła ma skupiać się na wydarzeniach, które doprowadziły do powstania wiedźminów, może wcielić się w mentora przechodzących przemianę wojowników. Czy tak będzie, dopiero się przekonamy.

Zdj. główne pochodzi z filmu „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA