REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Planeta singli 3” zaprasza na wiejskie wesele. Jest już zwiastun ostatniej części serii

Zadebiutował zwiastun „Planety singli 3”, czyli kontynuacji serii, którą pokochały miliony Polaków. Czy nie mamy już jednak dosyć słodkiej historii Ani i Tomka?

22.01.2019
14:36
planeta singli 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Trzeba przyznać, że jest to jeden z niewielu przypadków, w którym Polacy pokazali, że potrafią w komedie romantyczne. Z drugiej jednak strony tempo wydawania kolejnych odsłon „Planety singli” zaczyna się robić nieznośne. Historia pary z dwóch różnych światów trafiła do kina po raz pierwszy w 2016 roku na Walentynki. Później była świąteczna opowieść z 2018 o kryzysie w związku, który udało się zażegnać, a z okazji Dnia Zakochanych 2019 zobaczymy ślub na sto fajerek.

Na szczęście ma to być ostatnia część trylogii. I dobrze, bo pretekstów do kolejnych sequeli twórcom by nie zabrakło. Ania i Tomek mają potomka w 2020, Ania i Tomek biorą kredyt w 2021, Ania i Tomek odnawiają śluby w 2022, Ania i Tomek przechodzą na emeryturę w 2050 itd. Aż strach podsuwać te wszystkie rozwiązania, bo jak bądź dotychczasowe odsłony spełniały się w swoim gatunku, tak chyba jednocześnie dobijamy do ściany, której miejmy nadzieję już nic nie zburzy.

„Planeta singli 3” - zwiastun:

No więc, tak, biorą ślub. Jednak jak to bywa w komediach romantycznych, zawsze coś musi pójść nie tak. Przyjęcie ma się odbyć na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Jak łatwo się domyślić, przez ten okres zdążyły narosnąć pewne animozje wewnątrz familii. Każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna.

REKLAMA

Na ślub przyjeżdża również dawno niewidziany przez Tomka ojciec. Ich kontakt urwał się w momencie, w którym chłopak miał zaledwie 9 lat. Kto wcieli się w ojczulka? Jest to Bogusław Linda - nowa postać w serii. Świeżym narybkiem jest także Borys Szyc. Jak można wywnioskować ze zwiastuna, zagra on brata Tomka. Powraca też oczywiście stara gwardia serii, czyli Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka oraz Joanna Jarmołowicz.

Za scenariusz ponownie odpowiada duet Sam Akina i Jules Jones. Akina, tak jak w przypadku „Planety singli 2”, stanął za kamerą. Wspomagał go tym razem Michał Chaciński, znany jako scenarzysta „Juliusza”. Film wejdzie na ekrany tuż przed Walentynkami, czyli 8 lutego i śmiało można założyć, że widzowie tłumnie się na niego wybiorą. Tak było w przypadku dwóch poprzednich odsłon, więc raczej nie ma się co spodziewać odstępstwa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA