1. Rozrywka
  2. Seriale

Polskie seriale ogląda się teraz w Player Original za 8 zł. Tu masz listę naszych propozycji

Lokowanie produktu: Player

Polskie filmy i seriale z każdym kolejnym rokiem stają się coraz ważniejszą częścią biblioteki każdego liczącego się serwisu VOD. Bez dwóch zdań jedną z najmocniejszych ofert oryginalnych treści zgromadził Player. Należąca do TVN Grupa Discovery platforma streamingowa wyprodukowała w ostatnim czasie takie hity jak "Pajęczyna", "Tajemnica zawodowa" czy "Nieobecni". Wszystkie ze znakiem jakości Player Original.

21.04.2022
15:13
player polskie seriale nieobecni sezon 2 player original

Serwis Player systematycznie poszerza swoją ofertę oryginalnych produkcji i od pewnego czasu wiadomo już, że szczególnie ambitne plany ma w związku z 2022 rokiem. Wszystkich użytkowników polskiego VOD może to tylko cieszyć, bo większa biblioteka oznacza lepszą konkurencyjność i opłacalność subskrypcji. Zresztą liczba nowych tytułów to jedno, ale Player może się też pochwalić wysoką jakością swoich nowości. Na platformie znajdziemy seriale, które po prostu trzeba obejrzeć.

Najlepsze seriale Player Original to polskie otoczenie i międzynarodowa jakość:

W ostatnich latach Player.pl powiększył się o takie wieloodcinkowe serie jak: "Pajęczyna", "Nieobecni", "Skazana" czy "Kontrola". To tytuły niezwykle różnorodne, ale jednocześnie zmierzające do tego, by zawsze wyjść naprzeciw oczekiwaniom polskiego widza. Na platformie znajdziemy klasyczne kryminały, młodzieżowe romanse, historyczne thrillery i dramaty obyczajowe. Co ważne, całą tą obszerną bibliotekę produkcji Player Original można mieć na jedno kliknięcie już za 8 zł miesięcznie.

Pajęczyna

Joanna Kulig w głównej i niezwykłej jak na siebie roli? Już ten jeden fakt wielu widzom starczyłby za powód, żeby sprawdzić serial "Pajęczyna". Ale nie myślcie, że ten historyczny thriller w reżyserii Łukasza Jaworskiego ma do zaoferowania tylko tyle. "Pajęczyna" rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych - w latach 70. poprzedniego wieku i współcześnie. Serial w fabularyzowany sposób przedstawia polskie starania o wynalezienie bomby neutronowej i związaną z tymi staraniami zagadkę kryminalną.

Siostra głównej bohaterki (granej właśnie przez Joannę Kulig) na pozór zginęła bowiem w zwyczajnym wypadku samochodowym. Dzięki niezwykłej wiadomości i własnemu uporowi zajmująco się zawodowo pająkami Kornelia Titko zaczyna jednak powoli dochodzić do sedna śmierci siostry i ukrywanej przez dekady tajemnicy. "Pajęczyna" oferuje niezwykłe emocje, liczne zwroty akcji oraz niezwykle mocną obsadę. Oprócz Kulig na ekranie pojawiają się też m.in. Anna Radwan, Mirosław Baka, Mateusz Banasiuk, Eryk Lubos, Michalina Olszańska, Andrzej Grabowski i Edyta Olszówka.

Seriale Player Original

Tajemnica zawodowa

"Tajemnica zawodowa" opowiada o trudnej relacji między oskarżonym w sprawie kryminalnej lekarzu Andrzeju Żurawskim (Cezary Pazura) i jego żonie prawniczce, która postanawia pomóc w oczyszczeniu go z zarzutów. W trakcie badania sprawy Julia (Magdalena Różczka) odkrywa jednak, że ukochany ma znacznie więcej mrocznych sekretów niż mogła sobie wyobrazić. Na starcie 2. sezonu rozpoczętym pod koniec lutego sojusze między poszczególnymi bohaterami dawno już uległy rozpadowi, podobnie jak związek między Andrzejem i Julią. To jednak nie koniec tajemnic, zdrad i zbrodni, która systematyczne napędzają tę wciągającą historię. Jej finał nastąpi już 26 kwietnia, tylko w Playerze.

Skazana

Co zrobilibyście, gdyby ktoś niesłusznie was skazał? Co ktokolwiek z nas mógłby zrobić w tak niemożliwej do rozwiązania sytuacji? Właśnie nad tym problemem pochyla się serial "Skazana" oparty na motywach reporterskiej książki Ewy Ornackiej. Główną bohaterką produkcji jest sędzia Alicja Mazur - znana z mocnego charakteru i twardych wyroków. Kobieta jest o krok od nowego, szczęśliwszego rozdziału w swoim życiu. W dniu jej ślubu i wesela znalezione zostaje jednak ciało młodej kobiety, która wcześniej długo naprzykszała się Mazur i jej świeżo upieczonemu mężowi.

Organy ścigania i sąd nie mają wątpliwości co do winy zatrzymanej i skazują ją na odsiadkę w najcięższym więzieniu dla kobiet w Polsce. Nierozumiejąca co się dzieje i nieprzyzwyczajona do takiego traktowania bohaterka będzie musiała odnaleźć się w więziennych warunkach i zdobyć kilka sojuszy, inaczej czeka ją marny los. Tymczasem przyjaciele Mazur spoza więzienia spróbują rozwikłać spisek stojącego za jej osadzeniem.

Seriale na Playerze

Behawiorysta

Najpopularniejszy polski autor kryminałów Remigiusz Mróz współpracował z Playerem już przy okazji innej produkcji Player Original, czyli uwielbianej przez widzów "Chyłki". W 2022 roku na ekrany weszła kolejna adaptacja powieści bestsellerowego pisarza i zrobiła jeszcze większe wrażenie na użytkownikach platformy. "Behawiorysta" z Robertem Więckiewiczem w tytułowej roli opowiada o skompromitowanym w oczach współpracowników byłym prokuratorze Gerardzie Edlingu, który zostaje zaproszony do konsultacji przy sprawie tajemniczego terrorysty.

Pojmany przez policję mężczyzna za pomocą internetu wciąga w niepokojącą grę cały naród i wystawia jego sumienie na pokuszenie. Czy Polacy pokażą swoje najgorsze instynkty? I czy Edling odkryje tożsamość oraz motywacje zabójcy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tym pełnym zwrotów akcji thrillerze kryminalnym. "Behawiorystę" po prostu trzeba obejrzeć i to nie tylko ze względu na świetną rolę Więckiewicza.

Nieobecni

"Nieobecni" są jednym z najlepiej ocenianych seriali Player.pl i absolutnie trudno się z tym faktem kłócić. Nie ma zresztą ku temu powodów, bo opowieść o ponadprzeciętnie inteligentnym policjancie, Filipie Zacharze, wciąga od pierwszego do ostatniego odcinka. Cierpiący na zespół Aspergera funkcjonariusz otrzymuje zadanie odnalezienia rodziny Gajdów, która zniknęła w tajemniczych i niewyjaśnionych okolicznościach.

Twórcy produkcji przy pisaniu scenariusza bardzo mocno inspirowali się prawdziwymi historiami zaginięć, dzięki czemu "Nieobecni" to serial niezwykle autentyczny i pełen emocji. Swoją cegiełkę do tego dokładają też grający główne role Piotr Głowacki i Justyna Wasilewska, którzy po prostu kradną show. A jeżeli wymienione elementy nie wystarczają, by przekonać was do obejrzenia serii z 2020 roku, to na horyzoncie widnieje jeszcze jeden niezwykle istotny powód. Już 10 maja Player wypuści nowy sezon "Nieobecnych", do którego ochoczo zasiądą tysiące Polaków. Na pewno nie chcecie zostać w tyle, gdy inni będą go oglądać.

Kontrola

Seriale młodzieżowe często kojarzą się nam z dosyć wydumanymi historiami, średnim aktorstwem i atmosferą wymuszonej sztuczności. "Kontrola" przełamuje wszystkie te stereotypy w sposób godny pochwały. Niegdysiejszy hit YouTube'a od zeszłego roku podbił również Playera dzięki dwóm rozbudowanym sezonom spod znaku Player Original.

Serial autorstwa Nataszy Parzymies opowiada o trudnej miłości między dwójką mieszkających w Warszawie młodych kobiet. Majka i Natalia wydają się dla siebie stworzone, ale coś ciągle staje im na drodze. Przyciągają się nawzajem jakby tylko po to, by ostatecznie się od siebie odepchnąć. Ich uczucie jest jednak autentyczne, podobnie jak wszystko inne w "Kontroli". Prawdziwość i emocjonalność tej historii sprawiły, że pokochały ją miliony widzów z całego świata. A dzięki Playerowi opowieść o Natalii i Majce została rozbudowana, poszerzona i jeszcze bardziej udoskonalona.

Chcesz obejrzeć seriale Player Original? Nic prostszego.

Player jest obecnie dostępny w trzech głównych pakietach cenowych. Najtańszy z nich "Player z reklamami" kosztuje 8 zł miesięcznie. Z dodatkiem Eurosport jego cena wzrasta do 15 zł za miesiąc, ale zapewnia jednocześnie sportowe emocje na najwyższym poziomie. Jeżeli nie chcecie oglądać reklam, to wybierzcie plan za 18 zł, który dodatkowo umożliwia oglądanie offline na urządzeniach mobilnych i wybrane programy w jakości 4K/UHD.

Tak prezentują się najczęściej wybierane pakiety, ale Player oferuje znacznie większą elastyczność swoim subskrybentom. W cenie 30 zł za miesiąc otrzymacie Player bez reklam i z ponad 20 kanałami telewizyjnymi z możliwością cofnięcia emisji do dwóch godzin wstecz. Oprócz tego istnieje też możliwość wykupienia Playera bez reklam i z Canal+ (30 dni za 45 zł), pakietu HBO (za 25 zł) i Eleven Sports, co kosztuje 15 zł miesięcznie. Z serwisu VOD należącego do TVN Grupa Discovery można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej, urządzeń mobilnych z Androidem i iOS, a także wybranych Smart TV.

* Autorem zdjęcia głównego jest Bartosz Krupa/Player.

Lokowanie produktu: Player
Najnowsze
Zobacz komentarze