REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

Disney+ zupełnie za darmo? Tak, w ofercie Plusa

Plus poinformował, że uruchomił nową formę płatności, która ma zaoszczędzić czas abonentów, a jest nią subskrypcja, dzięki której będzie można uiszczać opłaty podobnie jak w serwisach streamingowych. Dodatkowo użytkownicy Plus na Kartę będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji, w ramach której uzyskają dostęp do platformy Disney+ zupełnie za darmo.

10.10.2023
12:14
Disney+ zupełnie za darmo? Tak, w ofercie Plusa
REKLAMA

Od tej pory wszyscy użytkownicy oferty Plus na Kartę będą mogli subskrybować Plusa, aby za usługi płacić w aplikacji iPlus lub po zalogowaniu się do konta Plus.pl. Jest to ułatwienie, które pozwoli na uiszczanie opłat tak samo, jak wygląda to przy płatnościach za dostęp do serwisów VOD, bez konieczności pamiętania o doładowaniach. Nowa forma łączy konto abonenckie z kartą płatniczą, co pozwala na automatyczne odnawianie się pakietów.

REKLAMA

Nowa oferta dla użytkowników Plus na Kartę z Disney+ w prezencie

Nowi i obecni użytkownicy Plus na Kartę mają do wyboru 3 warianty subskrypcji:

  • Subskrypcję w promocyjnej cenie za 45 zł/mies., która obejmuje 45 GB pakietu internetu mobilnego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i dostęp do serwisu Disney+. W tej opcji użytkownicy mogą również otrzymać dostęp do Tidal w prezencie na rok. W przypadku tego pakietu można skorzystać również z promocji, dzięki której do zdobycia jest nawet 2000 GB na lata. Po okresie promocyjnym (od 7.11.2023) miesięczna opłata za pakiet wynosić będzie 55 zł. Osoby, które wybiorą ten wariant otrzymają w ciągu 24h dostęp do Disney+. Będą mogli się nim cieszyć przez cały czas korzystania z pakietu.
  • Subskrypcję za 35 zł/mies., która obejmuje: 40 GB pakietu internetowego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Tidal w prezencie na rok. W ramach tego pakietu także można otrzymać 1500 GB na lata.
  • Subskrypcję za za 30 zł/mies., która obejmuje 30 GB pakietu internetu mobilnego, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, a także Tidal w prezencie na rok. Użytkownicy, którzy zdecydują się na ten pakiet, mogą zgarnąć nawet 1500 GB na lata.

W każdym pakiecie niewykorzystane GB nie przepadają, można je wykorzystać tak długo jak jest włączona subskrypcja. Aby włączyć subskrypcję, należy posiadać aktywny numer w Plus na Kartę, a następnie pobrać aplikację iPlus oraz założyć w niej konto. Po wybraniu pakietu w zakładce Subskrypcje, wystarczy dodać kartę płatniczą, a po włączeniu pakietu opłata zostanie automatycznie pobrana z karty. Kolejne płatności będą pobierane co 30 dni.

 class="wp-image-2445064" width="600"
Nowa oferta dla użytkowników Plus na Kartę
REKLAMA

W Spider's Web piszemy o najlepszych ofertach i usługach serwisów VOD:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA