REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Telewizja za darmo? Wszystko, co musisz wiedzieć o MEGOGO - poradnik

Telewizja na żywo dostępna online za darmo, bez rejestracji i bez reklam? To możliwe. I aż dziwne, że, wspominając o wyjątkowych ofertach serwisów VOD, nie słychać prawie wcale o platformie MEGOGO, której zaletą jest nie tylko dostęp do podstawowych programów telewizyjnych bez opłat. Czym jest serwis MEGOGO? Jaką ofertą może się pochwalić? W tym przewodniku rozwiewamy wątpliwości i odpowiadamy na pytania dotyczące tej platformy VOD.

17.09.2023
6:13
Telewizja za darmo? Wszystko, co musisz wiedzieć o MEGOGO - poradnik
REKLAMA

MEGOGO to największy serwis VOD w Europie Wschodniej z siedzibą w Kijowie, który zadebiutował w Ukrainie w 2011 roku. W swojej pokaźnej bibliotece posiada hitowe produkcje serialowe i filmowe, jest nadawcą europejskich lig piłkarskich, a telewizję w serwisie można oglądać zupełnie za darmo. Oznacza to, że zarówno kinomaniacy, kibice, jak i miłośnicy telewizyjnych programów znajdą w MEGOGO coś dla siebie. W 2023 roku serwis pojawił się także w Polsce, kusząc przede wszystkim darmowym dostępem do podstawowych kanałów telewizyjnych bez opłat, bez rejestracji i bez reklam. W związku z wyjątkową ofertą MEGOGO, przyglądamy się bliżej relatywnie nowemu serwisowi VOD i odpowiadamy na następujące pytania:

REKLAMA

Przewodnik po serwisie MEGOGO: co oferuje nowa platforma VOD? To nie tylko telewizja za darmo

MEGOGO oferuje przede wszystkim bezpłatny dostęp do podstawowych kanałów telewizyjnych, czym nie mógł do tej pory poszczycić się żaden serwis VOD (oglądanie bezpłatnych treści nie wymaga od użytkownika rejestracji). Oprócz telewizji linearnej w pokaźnej bibliotece MEGOGO znajdują się także filmy, seriale oraz programy, produkcje dla dzieci, transmisje sportowe, a także treści w języku ukraińskim. Widzowie znajdą na platformie nie tylko hity sprzed kilku lat, ale również tytuły prosto z kinowych ekranów, które dostępne są w ramach zakupu. Jeśli chodzi natomiast o sport, to są to przede wszystkim transmisje piłki nożnej, m.in. La Liga, Serie A czy Ligue 1.

Czy trzeba rejestrować się w serwisie MEGOGO?

W przypadku korzystania jedynie z bezpłatnych treści, serwis MEGOGO nie wymaga rejestracji. Jeśli zaś chodzi o treści, do których dostęp jest płatny, należy zarejestrować się na platformie, by wykupić wybrany pakiet.

Które kanały w serwisie MEGOGO są dostępne w ramach telewizji za darmo?

Oferta MEGOGO na rynku polskim zachęca przede wszystkim dostępem do podstawowych kanałów telewizyjnych zupełnie za darmo i bez rejestracji. Wśród stacji, które można oglądać na żywo bez opłat znajdują się aż 24 kanały, m.in. TVP 1, TVP 2, TVP 3, Polsat, TVN, TV4, TV Puls HD, TV Puls 2 HD czy Zoom TV HD. Oprócz polskich kanałów bezpłatnie można oglądać także programy z zza granicy na takich kanałach jak France 24 HD, Deutsche Welle i FREEDOM HD.

 class="wp-image-2433889"
Bezpłatne kanały telewizyjne w serwisie MEGOGO

Które kanały telewizyjne w serwisie MEGOGO są dostępne w ramach płatnej subskrypcji?

W ramach płatnej subskrypcji serwis MEGOGO oferuje ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie rozrywkowej znajdują się takie kanały jak Canal+ Kuchnia czy BBC Lifestyle HD, a jeśli chodzi o filmy i seriale, to w subskrybując MEGOGO można uzyskać dostęp takich kanałów jak Kino Polska HD, Ale kino+, Paramount Network, FOX HD, Filmbox Premium HD czy Comedy Central. Z kolei dla fanów sportu MEGOGO może okazać się jedną z korzystniejszych opcji - w ramach subskrypcji oglądać mogą bowiem aż 4 kanały Eleven Sports czy Canal+ Sport 5.

Ile kosztują pakiety w serwisie MEGOGO?

Oprócz telewizji za darmo, serwis MEGOGO oferuje 2 pakiety: Optymalny oraz Maksymalny. Zarówno ten droższy, jak i tańszy, można przetestować za 1 zł przez pierwsze 2 tygodnie.

  • Pakiet Optymalny oferuje 96 kanałów TV dla całej rodziny, 2200 filmów i animacji oraz 4 kanały Eleven Sports. Jego koszt w promocyjnej cenie to 14,99 zł/mies. przy zakupie na 24 miesiące, a przy zakupie na miesiąc - 29,99 zł/mies.
  • Pakiet Maksymalny oferuje 123 kanałów TV dla całej rodziny, 2200 filmów i animacji oraz 4 kanały Eleven Sports. Jego koszt w promocyjnej cenie to 19,99 zł/mies. przy zakupie na 24 miesiące, a przy zakupie na miesiąc - 39,99 zł/mies.
 class="wp-image-2433955"
Koszt pakietów w serwisie MEGOGO

Na jakich urządzeniach jest dostępna aplikacja MEGOGO?

Aplikacja MEGOGO jest dostępna zarówno na telewizorach (Smart TV) i odtwarzaczach medialnych (Apple TV, Android TV), jak i na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Można ją pobrać w sklepie Google Play, App Store oraz AppGallery.

Jak anulować subskrypcję w serwisie MEGOGO?

Aby anulować subskrypcję w serwisie MEGOGO, należy wybrać swój profil, a następnie pole Pakiety i płatności. W sekcji Zarządzanie pakietami wybierz opcję, z której chcesz zrezygnować lub którą chcesz odnowić.

 class="wp-image-2434072"
Anulowanie subskrypcji w serwisie MEGOGO
REKLAMA

Więcej o MEGOGO oraz innych serwisach VOD pisaliśmy także tutaj:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA