REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Podsiadło i Kotarski zrobili "Częściowo udane samobójstwo"

2. seria "Podsiadło Kotarski Podcast" dobiegła końca. W finałowym odcinku autorzy programu podzielili się nowymi dziełami artystycznymi. Dawid Podsiadło napisał piosenkę, a Radek Kotarski opowiadanie powiązane z hasłem "Częściowo udane samobójstwo". Już teraz możecie je nie tylko wysłuchać, ale też kupić na własność, wspomagając Fundację "Dajemy dzieciom siłę".

27.01.2022
16:04
podsiadło kotarski podcast premiera
REKLAMA

Pamiętacie jak w pierwszym odcinku 2. serii "Podsiadło Kotarski Podcast" prowadzący wylosowali ze szklanej kuli hasło "Częściowo udane samobójstwo". O co chodzi? - pewnie się zastanawialiście. Teraz w końcu uchylono rąbka tajemnicy, bo oto nadszedł finał najnowszej odsłony podcastu.

W ostatnim odcinku 2. serii "PKP" Podsiadło i Kotarski ujawnili, że losowanie hasła nie było bezcelowe. Na jego temat każdy z nich zobowiązał się coś stworzyć. Pierwszy z nich oczywiście musiał napisać piosenkę, a drugi opowiadanie. Już teraz możecie posłuchać efektów ich pracy.

REKLAMA

Częściowo udane samobójstwo - nowa piosenka Podsiadło i opowiadanie Kotarskiego

"Miał zrobić piosenkę, a zrobił płytę" - mówi Radek Kotarski po odsłuchaniu nowego utworu Dawida Podsiadło. Po kilkunastominutowym wstępie w najnowszym odcinku PKP prowadzący prezentują bowiem zarówno sobie nawzajem jak i słuchaczom swoje dzieła.

Po naprawdę długiej piosence Dawida Podsiadło, przyszedł czas, aby Radek Kotarski zaprezentował swoje opowiadanie. Jak zaznacza sam zainteresowany, jest to pierwsza fabuła, którą napisał od czasów czwartej klasy podstawówki. Nie spodziewajcie się jednak zwykłego odczytu przez autora.

Opowiadanie Radka Kotarskiego usłyszycie w formie audiobooka. Tekst czyta Mariusz Bonaszewski, a muzykę skomponował Wojciech Frycz. "Hiperprodukcja" - komentuje w "PKP" Dawid Podsiadło.

Częściowo udane samobójstwo - Podsiadło Kotarski Podcast
REKLAMA

Podsiadło Kotarski Podcast - Częściowo udane samobójstwo do kupienia

Zarówno "elegię" Dawida Podsiadło jak i opowiadanie Radka Kotarskiego możecie sobie wykupić na własność, albo żeby sprawić sobie prezent. Warto to zrobić, bo autorzy cały dochód przekażą na Fundację "Dajemy dzieciom siłę", która od lat prowadzi Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111.

W elektronicznej paczce, którą możecie zamówić na stronie alt.pl, znajdziecie utwór Dawida Podsiadło i opowiadanie Radka Kotarskiego. To ostatnie zarówno w formie e-booka, jak i audiobooka w interpretacji Mariusza Bonaszewskiego i z muzyką Wojciecha Frycza.

Jeśli zmagasz się z problemami psychicznymi, myślami samobójczymi, skontaktuj się z kimś, komu ufasz lub/i psychologiem, psychiatrą bądź terapeutą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA