REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Dawid "Geralt" Podsiadło. Ta promocja jest lepsza niż serial

Wiedźmin sezon 2 ląduje na Netliksie, a tu się okazuje, że Dawid Podsiadło wielkim fanem "Wiedźmina" jest. Udowadnia to w nowym filmiku, który został opublikowany dokładnie w dniu premiery 2. sezonu hitowego serialu platformy. Jest w nim mnóstwo absurdalnego humoru, jest Toss a Coin to Your Witcher, jest Maciej Musiał.

17.12.2021
15:50
wiedźmin 2 sezon netflix dawid podsiadło
REKLAMA

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" już dzisiaj. Na kontynuację hitu Netfliksa sprzed dwóch lat czekały miliony fanów na całym świecie. Teraz możemy się dowiedzieć, czy była warta hype'u i czy słusznie z niecierpliwością wyczekiwaliśmy kolejnych doniesień z planu oraz przeklinaliśmy zarazę, kiedy trzeba było przerwać zdjęcia. To wszystko na szczęście za nami. Ubierajmy się więc w zbroję, ostrzmy miecze i siadajmy do seansu, jak... Dawid Podsiadło?

Netflix wierzy, że 2. sezon "Wiedźmina" będzie cieszył się nie mniejszą popularnością niż poprzedni i wyłożył w promocję mnóstwo pieniędzy. Platforma zatrudniła nawet Podsiadłę, aby opowiedział o swojej prywatnej pasji i fascynacji przygodami Geralta.

REKLAMA

Wiedźmin: Sezon 2 - Dawid Podsiadło w reklamie serialu Netfliksa

Podsiadło jest fanem "Wiedźmina". Przynajmniej w filmiku opublikowanym przez Netfliksa z okazji premiery 2. sezonu serialu. Piosenkarz mówi w nim, że nie jest psychofanem, ale rekwizyty i plakaty w jego pokoju twierdzą co innego. Artysta w charakterystycznym dla siebie stylu się wygłupia. Zresztą zobaczcie sami:

Wiedźmin: 2 sezon - Netflix - Dawid Podsiadło

Na sam koniec Podsiadło odpowiada na pytanie, czy mógłby zagrać w "Wiedźminie". Oczywiście jest chętny, ale nie przepuszcza okazji, żeby wbić szpilę Maciejowi Musiałowi, który przecież wystąpił w pierwszym sezonie. Auć!

REKLAMA

Wiedźmin: 2 sezon - premiera już dziś na Netfliksie

Osiem odcinków 2. sezonu "Wiedźmina" pojawiło się dzisiaj na Netfliksie. Naszemu Konradowi Chwastowi co prawda niezbyt kontynuacja hitu przypadła do gustu, ale w Stanach Zjednoczonych się nią zachwycają. Podobnie zresztą jak Andrzej Sapkowski. Jak zwykle więc w takich wypadkach należy przekonać się samemu.

Oba sezony "Wiedźmina" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA