REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Pol'and'Rock Festival z lotu ptaka. Niemal 18 tys. osób słuchało muzyki na wielkim kole

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival został zorganizowany przy wsparciu firmy Allegro, która otworzyła na Lotnisku Makowieckie – Płoty swoją własną strefę rozrywkową. Jej największą atrakcją było wielkie koło. Na przejażdżkę tym wynalazkiem zdecydowało się niemal 18 tysięcy osób.

12.08.2021
14:25
polandrock festival 2021 strefa allegro
REKLAMA

Jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznych powrócił po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w dniach 29-31 lipca. Wydarzenie okazało się niemałym sukcesem, co nietrudno zrozumieć. Fani muzyki od bardzo dawna spragnieni koncertów plenerowych w ostatnich tygodniach nareszcie znowu mają okazję zaspokoić głód wydarzeń. Granie w dobie pandemii nie jest oczywiście łatwe, a kwestia dodatkowych biletów dla osób zaszczepionych na COVID-19 budzi kontrowersje nawet wśród muzyków.

Na szczęście w tych trudnych chwilach artyści mogą liczyć na wsparcie takich firm jak Allegro, które w trakcie Pol'and'Rock Festival 2021 otworzyło specjalną strefę dla wszystkich chętnych. W przygotowanych na tę okazję atrakcjach mogły wziąć udział zarówno osoby znajdujący się na Lotnisku Makowice – Płoty, jak i melomani korzystający z formuły „granie na ekranie”. Do wygrania było mnóstwo nagród i voucherów na eBilet.pl, ale ważniejsze nawet od nich było udostępnienie Polakom przestrzeni do relaksu i dobrej zabawy.

REKLAMA

Najpopularniejszą atrakcją przygotowaną przez Allegro okazał się diabelski młyn.

polandrock festival 2021 class="wp-image-1772761"
REKLAMA

Z podświetlonego kolorami tęczy wielkiego koła zdecydowało się skorzystać blisko 18 tys. osób. Wszystko po to, by móc obejrzeć przestrzeń festiwalową z lotu ptaka. Oprócz tego na miejscu można było też skorzystać z zielonego automatu paczkowego Allegro, co uczyniło ponad 1000 uczestników Pol'and'Rock Festival. W ten sposób uzyskali 1800 rozmaitych nagród, w tym bilety na kolejne wydarzenia, kupony na zakupy w Allegro.pl oraz abonamenty Allegro SMART! Firma zorganizowała też tzw. bieg po Monety, dzięki któremu osoby bawiące się na dawnym Przystanku Woodstock mogły wywalczyć zniżki na kolejne zakupy w Allegro. Rozdano łącznie 11 tys. monet, a rekordzista uzbierał ich dokładnie 217.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA