REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

W nowym fragmencie „Polityki” Patryk Vega pokazuje kolizję z udziałem Beaty Szydło

Patryk Vega to jeden z najbardziej zapracowanych polskich reżyserów. Od kilku sezonów, co roku w kinach pojawia się co najmniej kilka produkcji sygnowanych jego nazwiskiem. W 2019 były to „Kobiety Mafii 2”, a także zapowiedziana na przyszły tydzień „Polityka”. Teraz reżyser zaskakuje także tempem, w którym udaje mu się odzwierciedlać polską rzeczywistość na ekranie.

30.08.2019
20:11
Nowy fragment filmu Polityka
REKLAMA
REKLAMA

W nowym klipie prezentuje bowiem fragment filmu, w którym oglądamy kolizję z udziałem bohaterki, wzorowanej na Beacie Szydło. Ostatnia stłuczka byłej premier zdarzył się natomiast zaledwie dwa tygodnie temu.

Sytuacja przedstawiona w klipie odnosi się wprawdzie najprawdopodobniej do stłuczki, która miała miejsce jeszcze w 2017 roku, niemniej podobieństwo zdarzeń jest nieprzypadkowe. Co zresztą wskazuje na to, że politycy i ich kierowcy powinni być jednak bardziej ostrożni na drogach. Jak widać - reżyser doskonale zna się na zasadach marketingu i korzysta z każdej okazji do promocji swojego obrazu.

Film Vegi trafi do kin już w najbliższą środę, 4 września. Data ta jest o dwa dni szybsza od pierwotnej premiery, zapowiadanej na 6.09.

Co niezwykle ciekawe - film zostanie pokazany w całej Polsce, mimo widma blokady produkcji sprzed kilku tygodni, gdy Bartłomiej Misiewicz pozwał do sądu reżysera o zniesławienie.

W ostatnim tygodniu jednak swój wniosek całkowicie wycofał, nie podając ku temu żadnego konkretnego powodu. Sprawy nie skomentował także reżyser.

REKLAMA

„Polityka” trafi do kin już w środę, 4 września.

Bilety są już do kupienia. Co ciekawe - Vega już zapowiedział sequel produkcji, która ma skupiać się na Andrzeju Dudzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA