1. Rozrywka
  2. VOD

Prawie nowy gracz na rynku VOD. Wszystko, co musisz wiedzieć o Polsat Box Go

Lokowanie produktu

Cyfrowy Polsat Go i Ipla zwijają się z rynku. A właściwie to ewoluują. Zastąpi je Polsat Box Go. Co trzeba wiedzieć o nowej platformie, która zadebiutuje już 1 września?

31.08.2021
17:08
polsat box go vod ipla

Ciasno nam się robi na rynku VOD, oj ciasno. Co chwilę pojawiają się jacyś nowi gracze. Tyle co ruszyło w naszym kraju Viaplay, a już musimy się szykować na nową usługę. W tym wypadku nie jest to jednak serwis budowany od podstaw, a platforma mająca zastąpić dobrze nam już znane. Od 1 września 2021 roku nie będzie już Cyfrowego Polsatu Go, ani Ipli. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zamiast nich otrzymamy Polsat Box Go.

 class="wp-image-1782991"

Polsat Box Go - co z użytkownikami Ipli i Cyfrowego Polsatu Go?

Jeśli macie wykupione pakiety w Ipli bądź Cyfrowym Polsacie Go, to nie martwcie się. Nic nie stracicie. Usługi wykupione przed 1 września zachowują swoją ważność zgodnie z zawartą umową i wszystkie treści znajdziecie w Polsat Box Go.

Aby móc skorzystać z wykupionej wcześniej oferty w zastępowanych serwisach, użytkownicy Ipli powinni pobrać aplikację Polsat Box Go. W przypadku Cyfrowego Polsatu Go nie trzeba nic robić, zauktualizuje się automatycznie. W obu przypadkach dane do logowania pozostają te same.

Polsat Box Go - ile kosztuje i co ma w ofercie?

Zgodnie z przesłaną informacją prasową Polsat Box Go to tysiące godzin sportu, filmów, seriali i bajek dla dzieci. Użytkownicy otrzymują dostęp do treści w formule VOD, w ramach którego mogą oglądać kontent premium, programy przedpremierowe i 120 kanałów TV na żywo w najwyższej jakości.

Oferta Polsat Box Go zamyka się w trzech pakietach tematycznych:

  • Polsat Box Go Premium, w którym znajdziemy gorące premiery serialowe dostępne tylko w Polsat Box Go, tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD. Kinowe hity (także w jakości 4K), najlepsze polskie i zagraniczne seriale. Produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji oraz 100 kanałów TV.
  • Polsat Box Go Sport, w którym znajdziemy najpopularniejsze kanały TV, europejskie ligi i Liga Mistrzów UEFA, wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na żywo.
  • Polsat Box Go HBO, w którym znajdziemy ofertę wymienionej stacji i kanały marek HBO, Cinemax oraz AXN.

Ostatni z wymienionych pakietów kosztuje 25 zł/msc. Dwa pozostałe na razie są objęte promocją czasową, dzięki której za Premium zapłacimy 30 zł/msc., a za Sport - 40 zł/msc. Po zakończeniu okresu promocji ceny wzrosną o 10 zł.

Wszystkie wymienione wyżej pakiety dostępne są jedynie z terytorium Polski. Osoby mieszkające poza granicami naszego kraju mogą natomiast skorzystać ze skierowanych do nich ofert:

  • Polonia (45 zł miesięcznie lub 10 GBP/USD/Euro) – filmy, seriale, produkcje kanałów Polsat i TV4 przed premierą w telewizji, 10 kanałów TV, wybrane transmisje sportowe na żywo.
  • Fortuna 1 Liga (30 zł miesięcznie lub 6 GBP/USD/Euro) – dostęp do wszystkich meczów Fortuny 1 Ligi w sezonie.

Polsat Box Go - jak się zalogować i oglądać?

Korzystać z Polsat Box Go można z poziomu przeglądarki internetowej. Wystarczy wejść na polsatboxgo.pl i zalogować się do serwisu. Dla urządzeń mobilnych (Android, HMS i iOS) oraz telewizorów Smart TV, Android TV, Apple TV i dekoderów stworzono dedykowaną aplikację, którą można pobrać z Android Sklep Play, Apple Appstore czy Huawei App Gallery.

Warto zaznaczyć, że abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych będą mieli dostęp do swoich ofert w katalogach w Polsat Box Go bez dodatkowych opłat.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze