REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. TV

Polsat na wiosnę stawia na sprawdzone seriale i nowe programy. Obejrzymy reality-show z Blanką Lipińską i zawodnikami MMA

Polsat jako ostatnia z trzech wielkich polskich telewizji zaprezentował wiosenną ramówkę. Podczas wieczornej konferencji zapowiedziano nowe programy talent i reality show, przypomniano serialowe hity i zapoznano media z występującymi w stacji gwiazdami. A w specjalnych słowach pożegnany został zmarły Paweł Królikowski.

05.03.2020
9:29
polsat wiosenna ramówka
REKLAMA
REKLAMA

W minionych dniach swoją programową ofertę na najbliższe miesiące przedstawiły już wszystkie najważniejsze polskie telewizje. Jako pierwszy swoje karty odsłonił TVN, choć nie obyło się bez kontrowersji dotyczących choćby tegorocznego spotu ramówkowego. Następne w kolejce ustawiło się TVP, które na wiosnę postawi przede wszystkim na sport i programy rozrywkowe. Wielu widzów zastanawiało się jak na powyższe plany zareaguje największy konkurent obu stacji, czyli Telewizja Polsat.

Wczorajsza konferencja nie zaskoczyła o tyle, że szefowie Polsatu również stawiają na wiosnę na sprawdzone rozwiązania. Przede wszystkim w segmencie seriali, gdzie tym razem nie pokazano żadnej nowości. Widzowie stacji w najbliższych miesiącach mogą liczyć jedynie na nowe odcinki „Zawsze warto”, „Przyjaciółek”, „W rytmie serca”, „Pierwszej miłości” oraz serialu „Gliniarze”. Po okresie czasowego ograniczenia dostępności tylko do platformy Ipla na antenie Polsatu pokazany zostanie także 29. sezon „Świata według Kiepskich”.

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat – co nowego?

Świeżych premier należy więc raczej szukać wśród programów rozrywkowych pokazywanych pod charakterystycznym pomarańczowym logo. Dwoma najgłośniejszymi projektami Polsatu na wiosnę będą muzyczny talent show „The Four. Bitwa o sławę” oraz reality-show dla zawodników MMA pt. „Tylko Jeden”. W pierwszym z nich kolejni uczestnicy będą rywalizować o możliwość awansu do głównej czwórki i zastąpienia wybranych wcześniej utalentowanych wokalistów i wokalistek. Z kolei program prowadzony przez Blankę Lipińską opowie o grupie początkujących zawodników mieszanych sztuk walki, którzy przez dwa miesiące będą rywalizować o profesjonalny kontrakt.

Polsat pokaże również nowe sezony najpopularniejszych talent show z ostatnich lat, czyli „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Niestety, w składzie jurorów nie zobaczymy Pawła Królikowskiego. Zmarłego kilka dni temu aktora w wzruszających słowach pożegnała szefowa stacji. Nina Terentiew. Osoby zainteresowane historią disco polo będą mogli z kolei zwrócić uwagę na dokumentalny program poświęcony ostatnim 25 latom tego gatunku.

Polsat wiosenna ramówka 2020 - kiedy premiery poszczególnych programów?

REKLAMA
 • Kabaret na żywo. Przystanek Radość - od 1 marca o 20:00
 • W rytmie serca - od 1 marca o 22:10
 • Gliniarze - od 2 marca, od poniedziałku do piątku o 17:00
 • Pierwsza miłość - od 2 marca o 18:00
 • Zawsze warto - od 4 marca o 21:10
 • Nasz nowy dom - od 4 marca, w środy i czwartki o 20:05
 • Przyjaciółki - od 5 marca o 21:10
 • Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami - od 6 marca o 20:25
 • Tylko Jeden - od 6 marca o 22:05
 • Świat według Kiepskich - od 7 marca o 19:30
 • The Four. Bitwa o sławę - od 7 marca o 20:05
 • Twoja twarz brzmi znajomo - od 7 marca o 22:10
 • Disco Polo - 25 lat później - od 14 marca o 10:40

* Zdjęcie tytułowe pochodzi z serwisu YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA