REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Amazon Prime Video bez horrorów na Halloween. Na platformę trafi za to romantyczny serial z Anne Hathaway

Amazon Prime Video po kilku mocniejszych miesiącach tym razem przygotował dosyć skromną ofertę serialowych nowości. Brakuje tu choćby choć jednego horroru dla fanów Halloween. Co dokładnie pojawi się na platformie?

26.09.2019
18:36
prime video nowości
REKLAMA
REKLAMA

Dla wielu użytkowników platform streamingowych zabrzmi to dosyć szokująco, ale być może najmocniejszą ofertę na letni okres miała właśnie ta należąca do Amazona. W lipcu na Prime Video trafił świetny serial superbohaterski „The Boys”, a hitów nie zabrakło również w sierpniowej i wrześniowej ramówce. Oferta na październik nie wygląda równie imponująco, ale nawet tutaj można znaleźć kilka ciekawostek.

Najciekawsze premiery Amazon Prime Video na październik:

Goliath: Sezon 3

Billy Bob Thorton powróci w październiku po raz trzeci jako doskonały (choć znużony życiem) prawnik, Billy McBride. Tym razem sprawa będzie dotyczyć bliskiej mu osoby, zmarłej w wyniku nielegalnych odwiertów przeprowadzanych na terenie Central Valley. Nowym Goliatem, z którym przyjdzie się zmierzyć Billy'emu będzie majętnym farmerem i jego siostrą. Stawką będzie przeżycie wszystkich mieszkańców doliny. W obsadzie 3. sezonu „Goliath” oprócz Thortona pojawią się też Sherilyn Fenn (znana z „Twin Peaks”), Dennis Quaid i Amy Brenneman.

Nowy sezon serii „Goliath” zadebiutuje na VOD już 4 października.

Modern Love

„Modern Love” to zbiór ośmiu opartych na faktach opowieści o miłości w Nowym Yorku. Każda z nich została zaczerpnięta z popularnej kolumny zamieszczanej na łamach NY Timesa. Widzowie będą mogli m.in. poznać nietypową przyjaźń, która zamieni się w coś więcej, małżeństwo w punkcie kryzysowym i obejrzeć randkę, która wcale niekoniecznie była randką. W produkcji zobaczymy m.in. Anne Hathaway, Tinę Fey, Deva Patela i Johna Slattery'ego.

Na Amazon Prime Video od 18 października.

Costume Quest: Sezon 1b

prime video nowości class="wp-image-326744"
Kadr: „Costume Quest” Amazon Prime Video
REKLAMA

„Costume Quest” to gra typu Role-Playing Game, w której wcielamy się w jednego z bliźniaków Reynolda i Wrena wybierających się na Halloween. Brat wybranego przez gracza bohatera zostaje jednak porwany przez potwora, a naszym zadaniem staje się uratowanie go przy pomocy okolicznych dzieciaków. Na podstawie produkcji w 2019 roku powstał serial animowany stworzony przez Amazona. Następna cześć 1. sezonu będzie miała premierę w połowie następnego miesiąca. Wren, Reynold, Everett i Lucy zdobędą kolejne kostiumy i będą musieli jeszcze raz powalczyć o bezpieczeństwo osiedla.

Premiera nowych odcinków nastąpi 11 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA