REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Biedronce: bestsellery w niskich cenach

Nie ma nic lepszego niż zanurzenie się w lekturze z kubkiem gorącej herbaty w ręku. Biedronka po raz kolejny dba o swoich klientów, oferując bestsellerowe książki w atrakcyjnych cechach. Od dzisiaj w sieci sklepów w całej Polsce możecie kupić rozmaite pozycje, które świetnie się sprawdzą w mroźne, zimowe wieczory. 

18.01.2018
9:18
Ruszyła książkowa promocja w Biedronce. Wiele tytułów w niskich cenach
REKLAMA
REKLAMA

W Biedronce od dziś ruszyła książkowa promocja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Sklepowa biblioteczka oferuje nie tylko najpopularniejsze tytuły, ale również rozmaite pozycje dla najmłodszych czytelników i książki o polskiej kulturze. Za bestsellery i beletrystykę zapłacimy 24,99 zł, natomiast dziecięce tytuły wyniosą nas jedynie dychę. 9,99 zł zapłacimy też za większość książek o polskiej kulturze.

Promocyjne książki – które tytuły warto kupić?

 class="wp-image-114891"

Książka będąca literackim debiutem Toma Hanksa. Pozycja od sławnego aktora zawiera zbiór rozmaitych opowiadań, w których Hanks udowadnia niezwykły talent do wnikania w sedno miłości, przyjaźni i relacji międzyludzkich. Zbiór opisanych historii pokazuje różnorodność świata i ludzi, mieszając ze sobą perypetie bułgarskiego emigranta lądującego w Nowym Jorku bez znajomości języka, z niesamowitymi urodzinami dziesięciolatka, który po raz pierwszy lata awionetką. Książka stanowi mieszankę rozmaitych emocji, łącząc ze sobą opowieści humorystyczne z tymi wywołującymi wielkie wzruszenia.

 class="wp-image-124291"

Zbiór opowiadań od Szczepana Twardocha. Autor wprowadza nas w brutalny świat ciemnych, niebezpiecznych uliczek. W książce nie zabraknie wnikliwej obserwacji losów głównych bohaterów, pędzonych licznymi żądzami. Opowiadania Twardocha skupiają się na problemie egzystencjalnym człowieka, jego lękach i kruchej psychice. Jest to pozycja dla wymagającego czytelnika, który oczekuje od literatury czegoś więcej.

W zasadzie tak

 class="wp-image-124294"

Felietony satyryka Jacka Federowicza zabiorą nas w podróż do czasów PRL-u. Pozycja, która w ludziach urodzonych w tamtych czasach przywoła liczne wspomnienia i wywoła salwy śmiechu. Młodym zaś nakreśli absurdy mające miejsce lata temu. Książka Federowicza przytacza uroki życia z ówczesną władzą, zagadnienia związane z kupnem samochodu, jazdą pociągiem czy znalezieniem kawy zdatnej do spożycia.

Grzech

 class="wp-image-124297"

Kryminał, który wyszedł spod pióra Maksa Czornyja. Książka przenosi nas do Lublina, gdzie dochodzi do licznych porwań kobiet. Kiedy rodziny zaginionych zaczynają otrzymywać tajemnicze listy, do akcji wkracza komisarz Eryk Deryło. Wraz z odkryciem kolejnych zwłok na policję pada coraz większa presja, a w mieście zaczyna panować powszechne przerażenie. Kiedy zwłoki zostają umyślnie pozorowane, a przy nich znajdowane są symbole religijne, na pomoc przychodzi profiler Miłosz Tracz, który ma stworzyć portret psychologiczny sprawcy.

Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy

 class="wp-image-124300"

Książka Anny Dziewit-Meller przedstawia historie Polek, które miały wpływ na nasze losy. Bohaterkami powieści są kobiety, które mimo społecznych ograniczeń dążyły do celu i realizowały swoje pasje. Poznajemy zatem Annę Henrykę Pustowójtównę – dziewczynę biorącą udział w powstaniu styczniowym, Krystynę Skarbek, czyli agentkę, która wyprzedziła Jamesa Bonda, a także alpinistkę czy pierwszą kobietę-chirurg. Przedstawione w książce postaci to grupa silnych dziewcząt walczących o równość i sprawiedliwość.

A co poza tym?

Wśród wielu pozycji możemy znaleźć sporo kryminałów, zbiorów opowiadań oraz praktycznych poradników. Na sklepowych półkach nie zabraknie książek Stephena Kinga, Tomasza Sekielskiego, a także przepisów od Anny Starmach. Za wszystkie tytuły dla dorosłych zapłacimy 24,99 zł.

Co więcej, Biedronka oferuje również wiele pozycji dla najmłodszych, w tym kolorowanek i wyklejanek z ulubionymi bohaterami kreskówek, za które zapłacimy jedynie 9,99 zł. Oprócz tego w ofercie znajdziemy także książki o polskiej kulturze.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki w Biedronce potrwa od dziś, 18 stycznia, do 31 stycznia tego roku lub wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA