REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube
  4. Wideo /

Mało wam „Przyjaciół” po ostatnim spotkaniu? Aktorzy śpiewają czołówkę serialu

Opinie internautów po emisji wyczekiwanego programu „Przyjaciele: Spotkanie po latach” były mocno mieszane. Od głosów nostalgicznego zachwytu po irytację nadmierną obecnością Jamesa Cordena. Nie wiadomo, czy nowe nagranie z jego programu, w trakcie którego członkowie obsady śpiewają czołówkę „Przyjaciół” zmieni coś w tym temacie.

17.06.2021
20:02
przyjaciele czołówka
REKLAMA

Z powodu pandemii koronawirusa na odcinek specjalny zatytułowany „Przyjaciele: Spotkanie po latach” czekaliśmy kilka miesięcy dłużej, ale od 27 maja możemy go już oglądać bez przeszkód na platformie HBO GO. Opinie na temat jakości całego projektu mającego na celu zwiększyć popularność HBO Max nie są jednak jednoznaczne. Wielu widzów z olbrzymim wzruszeniem obejrzało tytułową szóstkę odtwarzającą swoje stare sceny i opowiadającą rozmaite anegdotki z planu, ale inni narzekali na niepotrzebnych gości takich jak David Beckham oraz egocentrycznego prowadzącego w osobie Jamesa Cordena.

REKLAMA

I już z góry można założyć, że reakcje na zupełnie nowe wideo z pamiętnego dnia również będą bardzo mieszane. Bo w nim również nie brakuje fantastycznie nostalgicznych momentów, natomiast James Corden pełni tam jeszcze istotniejszą rolę. A to dlatego, że opublikowany na YouTubie klip jest częścią najnowszego odcinka jego programu „The Late Late Show with James Corden”. I zawiera w sobie uwielbiany przez Brytyjczyka segment tzw. carpool karaoke.

Przyjaciele” zaśpiewali po latach czołówkę z sitcomu. Ale nie wszyscy i nie z równą chęcią.

REKLAMA

Trwające ponad 11 minut wideo rozpoczyna się od „przypadkowego” spotkania jadącego wózkiem golfowym Cordena z szóstką aktorów. Gwiazdy „Przyjaciół” miały wtedy za sobą już półtorej dnia zdjęciowego odcinka specjalnego. Dlatego teoretycznie można by od nich oczekiwać nieco więcej luzu. I faktycznie w rozmowie wypadają pod tym względem lepiej. Ale nie wszyscy równie entuzjastycznie zabrali się za śpiewanie czołówki.

Lisa Kudrow i Courteney Cox zaangażowały się w zabawę całym sercem, zaś Matt LeBlanc kontynuował swoją rolę wesołego i dobrotliwego wujka, który dba o zaangażowanie wszystkich. Z kolei Jennifer Aniston i David Schwimmer dołączali do śpiewu w wybranych momentach, a Matthew Perry raczej skupił się na śmiechu i rozmowach z trójką siedzącą z tyłu wózka. Środkowa część nagrania niestety koncentruje się na samym Cordenie, który chodzi po studiu i ogląda poszczególne plany z serialu (przy okazji rzucając drętwe dowcipy o płytach i odtwarzaczach CD). Ale na szczęście oprócz tego widzowie dostają też jeszcze jedną dodatkową rozmowę z członkami obsady, tym razem w słynnym Central Perku.

Program „Przyjaciele: Spotkanie po latach” obejrzycie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA