REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

„Przyjaciele” spotykają się po latach w zwiastunie odcinka specjalnego kultowego sitcomu. Premiera już w maju

Już za chwilę, już za momencik premiera odcinka specjalnego „Przyjaciół”. Ekipa znowu będzie w komplecie, a jakby atmosfera nie była wystarczająco gorąca to HBO Max właśnie pokazało zwiastun długo wyczekiwanego reunionu.

19.05.2021
20:29
przyjaciele reunion hbo max odcinek specjalny zwiastun trailer
REKLAMA

Odcinek specjalny przyjaciół mieliśmy zobaczyć już jakiś czas (żeby nie powiedzieć dawno) temu. No ale przyszła pandemia i HBO Max postanowiło przesunąć premierę. W efekcie wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących nadchodzącej produkcji. I dosłownie przed chwilą, bo w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy jej teaser.

REKLAMA

Pełny zwiastun odcinka specjalnego serialu „Przyjaciele

Pierwsza zapowiedź wideo nie zdradzała za wiele. Właściwie widzieliśmy na niej jedynie tył ulubionych bohaterów. No ileż można z tego wywnioskować? No nic. Ale już wcześniej wiedzieliśmy, że odcinek specjalny nie pokaże dalszych losów tytułowych przyjaciół, tylko będzie reunionem, w którym wcielający się w nich aktorzy będą dzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z serialem. A i nie zabraknie epizodów wielkich gwiazd, jak chociażby Justina Biebera, który specjalnie na tę okazję przebrał się za ziemniaka. Będzie okazja do śmiechu i wzruszeń, co potwierdza opublikowany właśnie w sieci zwiastun nadchodzącej produkcji:

Udostępnione przez HBO Max wideo zdradza już o wiele więcej niż opublikowany tydzień temu teaser. W końcu możemy w nim zobaczyć aktorów wcielających się w szóstkę tytułowych „Przyjaciół” i zwizualizować sobie jak będzie wyglądał nadchodzący odcinek. A więc ekranowi Monika, Chandlar, Rachel, Ross, Joey i Phoebe będą mieli okazję wykazać się swoją wiedzą na temat całego serialu, odegrać ponownie pamiętne sceny, a nawet posiedzieć i pogadać. Nie zabraknie też wzruszeń związanymi z samym powrotem „na stare śmieci”.

Plakat odcinka specjalnego „Przyjaciół”

A jakby trailer was nie przekonywał to na dokładkę macie jeszcze plakat nadchodzącego odcinka:

REKLAMA
 class="wp-image-1723009"
WarnerMedia

Na pierwszy rzut oka widać, że „Przyjaciele” nie wyglądają już jak przed 17 latami w ostatnim sezonie sitcomu. Wszystko wskazuje jednak na to, że wciąż jest między nimi ta sama chemia i razem ciągle mają w sobie „to coś”, za które pokochaliśmy ich na przełomie wieków. Ale o tym tak naprawdę przekonamy się dopiero w przyszłym tygodniu. Odcinek specjalny serialu zadebiutuje na platformie HBO Max już 27 maja 2021 roku. Na tę chwilę nie znamy jeszcze daty polskiej premiery.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA