REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Nie wierzcie tym, co sieją ferment. Odcinek specjalny „Przyjaciół” pojawi się również w Polsce

Premiera odcinka specjalnego kultowego sitcomu już dosłownie za kilka dni. Do tej pory zastanawialiśmy się kiedy zobaczymy go w Polsce. Znamy już odpowiedź. „Przyjaciele: Spotkanie po latach” będzie dostępne w naszym kraju już tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych na HBO Max.

21.05.2021
10:16
przyjaciele spotkanie po latach hbo go
REKLAMA

Pandemia pokrzyżowała wiele planów branży kulturalno-rozrywkowej. To przez koronawirusa przełożono premierę reunionu uwielbianego na całym świecie serialu komediowego. Debiut odcinka specjalnego „Przyjaciół” zbliża się wielkimi krokami. Spotkanie po latach Moniki, Rachel, Joey'a, Chandlera, Phoebe i Rossa zobaczymy już za kilka dni. Dokładnie tak. Epizod pojawi się w naszym kraju tego samego dnia co w Stanach Zjednoczonych.

HBO Max dobrze przygotowało widzów na ten moment. Po długim okresie oczekiwania w sieci pojawił się najpierw teaser produkcji, a chwilę potem trailer. Ten ostatni pokazał czego należy się spodziewać. Aktorzy spotykają się po latach, wspominają czasy emisji „Przyjaciół” i odgrywają kultowe sceny. Jak też już wiedzieliśmy w odcinku pojawi się mnóstwo gwiazd. Wśród nich będzie chociażby Justin Bieber przebrany za ziemniaka.

REKLAMA

Być może niektórych zasmuciły wiadomości, że nie będzie to kontynuacja losów głównych bohaterów, tylko reunion.

Niemniej wszyscy fani produkcji czekają na premierę odcinka specjalnego jak na zbawienie. Wiedzieliśmy, że w USA na HBO Max produkcja zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. Dopiero dzisiaj jednak dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli ją obejrzeć tego samego dnia, co Amerykanie.

REKLAMA

„Przyjaciele: Spotkanie po latach” pojawi się w Polsce już 27 maja 2021 roku. Wyczekiwany odcinek specjalny będziemy mogli obejrzeć w HBO GO. Pozostało już bardzo niewiele czasu, ale dzięki platformie wciąż macie szansę przypomnieć sobie przed premierą ulubione epizody sitcomu. Wszystkie 10 sezonów jest dostępnych w serwisie.

Premiera odcinka „Przyjaciele: Spotkanie po latach” już 27 maja na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA