REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

W „Przyjaciele: Spotkanie po latach” aktorzy zdradzili całą prawdę o związku Rossa i Rachel

Długo wyczekiwany odcinek specjalny „Przyjaciół” pojawił się wreszcie na HBO GO. Fani sitcomu mogą się z niego dowiedzieć wielu interesujących rzeczy na temat ulubionego serialu. Poznają m.in. całą prawdę o związku Rossa i Rachel.

27.05.2021
19:18
przyjaciele hbo go reunion odcinek specjalny ross rachel
REKLAMA

UWAGA! Tekst zawiera spoilery dotyczące odcinka „Przyjaciele: Spotkanie po latach”.

REKLAMA

Długo przyszło nam czekać do premiery zapowiadanego od dawna odcinka specjalnego „Przyjaciół”. W końcu pojawił się w Stanach Zjednoczonych na HBO Max, a u nas na HBO GO. Nawet jeśli nie poznajemy w nim dalszych losów bohaterów, fani nie powinni być zawiedzeni ponad 100-min epizodem. „Spotkanie po latach” to reunion, jakiego potrzebowaliśmy. Poznaliśmy bowiem mnóstwo zakulisowych ciekawostek, wzbudzających nostalgię za produkcją.

Obsada zgodnie z polskim tytułem spotkała się po latach i udowodniła, że wciąż ma to coś, a chemia między aktorami i aktorkami wcale nie wygasła. Wyjawili też coś, co spędzało sen z powiek fanom „Przyjaciół” od wielu lat – całą prawdę o związku Rossa i Rachel. Chociażby raz na zawsze rozwiane zostały wątpliwości czy „mieli oni przerwę”. Tak, mieli. I przyznała to nawet Jennifer Aniston. Ale to tylko jedna z kluczowych dla fanów informacji, jakie padły w trakcie odcinka specjalnego sitcomu.

Prowadzący program James Corden zapytał aktorów, czy w trakcie realizacji serialu pojawiły się między nimi jakieś romantyczne relacje.

Była jedna. Tak jest. Jennifer Aniston i David Schwimmer byli sobą zauroczeni. W pierwszych sezonach produkcji iskrzyło między nimi i to bardzo. Nigdy jednak nie mogli dograć się czasowo, bo któreś z nich ciągle było w innym związku.

Jak wyjawili sami zainteresowani, całą chemię między sobą przenieśli na swoje postacie. Ich pierwszy pocałunek nastąpił więc przed kamerami i ekipą. Jak powiedziała Aniston:

Pamiętam, jak mówiłam do Davida, że to będzie strasznie dziwne, jeśli przyjdzie nam się po raz pierwszy pocałować na antenie krajowej stacji. I oczywiście! Pierwszy raz pocałowaliśmy się w tej kawiarni.

Sytuacja ta miała miejsce w siódmym odcinku 2. sezonu, zatytułowanym „Ten, w którym Ross się dowiaduje”.

REKLAMA

Nie była to zaskakująca informacja dla pozostałych członków obsady. Courtney Cox przyznała, że w trakcie realizacji serialu wszyscy wiedzieli o ich wzajemnym crushu. No tak, my też mogliśmy się spodziewać, że ta chemia na ekranie nie wzięła się znikąd.

„Przyjaciele: Spotkanie po latach” obejrzycie na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA