REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Nie widzieliście jeszcze ostatniej części „Psów”? Film od dzisiaj dostępny jest online 

Psy 3. W imię zasad” to brawurowe zakończenie jednej z najważniejszych serii w historii kina. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to teraz dostępny jest on w serwisie Ipla.  

17.04.2020
17:36
psy 3 w imie zasad
REKLAMA
REKLAMA

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała szyki niemalże całej branży filmowej i serialowej (z niechlubnymi wyjątkami). Dlatego wiele kinowych premier zostało przesuniętych na późniejszy termin, a niektóre tytuły od razu zagościły w serwisach VOD. Widać też tendencję do tego, aby filmy można było w niedługim czasie obejrzeć online.  

W ciągu ostatnich tygodni do streamingu trafiły m. in. „Bad Boy” Patryka Vegi i „365 dni” na podstawie prozy Blanki Lipińskiej.  

Dzisiaj do streamingu trafia 3. część „Psów” Władysława Pasikowskiego. I chociaż opinie co do filmu są podzielone, to istnieje przynajmniej kilka powodów, aby zobaczyć ten film. Ja poszedłem do kina, aby sprawdzić, jak reżyser widzi dzisiejszą Polską i jak będzie ona wyglądała w oczach bohaterów poprzednich filmów. Co prawda Waldemar Morawiec do pracy przyszedł już po 1989 roku, ale główny bohater, Franciszek Maurer, przeszedł bardzo długą drogę, również polityczną, zanim mógł ponownie sięgnąć po szczęście. Byłem ciekaw, jak odnajdzie się w zupełnie innym świecie, niż ten, który pamięta.  

Musicie bowiem wiedzieć, że te lata, które upłynęły między 2. częścią a filmem „Psy 3. W imię zasad”, Franz spędził w więzieniu.  

Dlatego między oboma obrazami jest widoczna dość istotna i długa wyrwa. Została ona zapełniona książką. Chociaż ja akurat polecam wersję audio, bo „Psy 2.5. W imię miłości” pisane są z perspektywy Waldka Morawca, a więc czyta ją Cezary Pazura. Więcej na ten temat możecie przeczytać w jednym z naszych tekstów 

REKLAMA

„Psy 3. W imię zasad” od dzisiaj są do zobaczenia w serwisie Ipla.  

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA