REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dzisiaj finał serialu Pułapka. To koniec męki bohaterek i widzów, przynajmniej na razie

Chociaż opinie na temat serialu są skrajnie różne, to my witamy finał Pułapki z dużą ulgą. Ostatni odcinek 1. sezonu produkcji obejrzymy już dziś w stacji TVN.

14.10.2018
16:00
Pułapka finał
REKLAMA
REKLAMA

Nie da się ukryć, że 2018 rok to pewien przełom na polskim rynku serialowym. Obejrzeliśmy już kilka dobrych pozycji, takich jak Kruk. Szepty słychać po zmroku czy Rojst, a na swoją premierę czekają kolejne, m.in. Nielegalni od Canal+ czy pierwszy polski serial Netfliksa, 1983. Wśród udanych tytułów nie ma jednak Pułapki, która zapowiadając się jako przyzwoity serial stacji TVN, szybko zgasiła nasze nadzieje.

Oklepana, sztampowa fabuła wspiera się tutaj na niewiarygodnie zbudowanych postaciach i zdarzeniach. Tak absurdalnych, że czasem trzeba przecierać oczy ze zdziwienia.

pułapka recenzja class="wp-image-200020"
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Agata Kulesza gra w Pułapce Olgę Sawicką, pisarkę dręczoną przez demony niemocy twórczej, alkoholizmu i depresji po śmierci męża. Autorka kryminałów trafia na reportaż w telewizji, który opowiada o tajemniczym zaginięciu jednej z podopiecznych domu dziecka. Następnego dnia, będąc na miejscu podczas spotkania autorskiego, jej uwagę przykuwa Ewa, cicha dziewczyna gnębiona przez pozostałe nastolatki z placówki. Gdy Sawicka prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę, okazuje się, że pisarka wylądowała w samym środku zagadki kryminalnej.

Finał pierwszego sezonu Pułapki to jedno, ale czy będzie druga odsłona?

agata kulesza class="wp-image-200038"
fot. TVN/Mirosław Sosnowski

Edward Miszczak z TVN-u oficjalnie potwierdził prace nad 2. sezonem Pułapki. Władze stacji przewidują premierę kolejnej odsłony jesienią przyszłego roku. Jak zapewnia Miszczak, scenariusz nowej serii Pułapki ma być tak dobry, jak debiutanckiego sezonu. Co to tak naprawdę oznacza, możemy się chyba tylko domyślać.

REKLAMA

6. odcinek Pułapki obejrzycie dzisiaj o 21:30 na antenie TVN oraz w serwisie Player.

*Zdjęcie tytułowe: Piotr Litwic/TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA