REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Putin: historia rosyjskiego szpiega" na TVP2. Kiedy kolejne części dokumentu?

"Putin: historia rosyjskiego szpiega" to nowy dokument od TVP, który tłumaczy to, skąd wziął się Władimir Putin. Ta brytyjska produkcja pojawiła się niedawno na TVP2. Gdzie i kiedy obejrzeć kolejne części dokumentu "Putin: historia rosyjskiego szpiega"?

07.03.2022
19:57
kiedy nowa czesc putin historia rosyjskiego szpiega
REKLAMA

"Putin: historia rosyjskiego szpiega" to 3-częściowy brytyjski dokument o tym, skąd się tak naprawdę wziął Władimir Putin i jak doszedł do władzy. TVP już raz pokazało serial - w dniu ataku Rosji na Ukrainę. Teraz będziemy mogli go obejrzeć na antenie TVP2. Dziś pierwsza część. Kiedy kolejne?

REKLAMA

"Putin: historia rosyjskiego szpiega" to serial z 2020 roku podzielony na trzy części z podtytułami "Początki", "Wrogowie i zdrajcy" oraz "Wieczny przywódca". W tym dokumencie biograficznym poznajemy młodość Władimira Putina, kulisy jego kariery w KGB, przejęcie władzy od Borysa Jelcyna i jego rządy oraz wpływ na świat (oczywiście przed zaatakowaniem Ukrainy). W serialu pokazane są archiwalne zdjęcia i filmy oraz wypowiadają się ludzie, którzy z nim współpracowali, rosyjscy dziennikarze, analitycy czy córka Jelcyna - Tatyana Yumasheva.

Serial "Putin: historia rosyjskiego szpiega" na TVP2. Kiedy druga część?

Serial został pokazany na antenie TVP1 w całości już pierwszego dnia wojny, czyli 24 lutego. Jacek Kurski ogłosił na Twitterze, że "w związku z bandycką napaścią Rosji na Ukrainę" zmienił ramówkę. Teraz serial będzie pokazany na "Dwójce". Dziś (7 marca)o 21:40 zobaczymy pierwszą część, a jutro i pojutrze o tej samej godzinie pozostałe odcinki.

  1. Putin: historia rosyjskiego szpiega. Początki - poniedziałek o 21:40 na TVP2
  2. Putin: historia rosyjskiego szpiega. Wrogowie i zdrajcy - wtorek, 21:40 na TVP2
  3. Putin: historia rosyjskiego szpiega. Wieczny przywódca - środa, 21:40 na TVP2
REKLAMA

Serial "Putin: historia rosyjskiego szpiega" możemy też obejrzeć online w TVP VOD, ale nie jest on dostępny w ogólnej części sewisu, ale w Strefa ABO (bezpłatny dostęp z abonamentem RTV lub po wykupieniu miesięcznej subskrypcji).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA