REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

PyrkONline to nowy event dla fanów Pyrkonu. A na nim Dukaj, Bagiński i Pilipiuk

PyrkONline już tuż, tuż. Radujcie się miłośnicy fantastyki, bo dzięki magii Internetu nadal będzie można posłuchać fascynujących prelekcji i rozmów, a nawet kupić sobie małą pamiątkę dzięki partnerowi imprezy - Allegro.

29.09.2021
20:18
pyrkonline kiedy Pyrkon 2021
REKLAMA

To już druga odsłona internetowego wcielenia jednego z najważniejszych polskich festiwali fantastyki. PyrkONline staruje 15 października tego roku, a na każdego, kto zdecyduje się na niego wpaść, czeka moc atrakcji. Osobiście zacieram ręce tak, że iskry lecą, na myśl o rozmowie z fantastycznym Jackiem Dukajem, który opowie o "Starości Askolota" i współpracy z Netfliksem nad stworzeniem serialu na podstawie tej powieści.

Miłośnicy "Wiedźmina", "Miłości, Śmierci i Robotów", a także wszystkich innych fenomenalnych projektów, w których maczał palce Tomek Bagiński, z pewnością ucieszą się z jego obecności. Na liście obecności jest oczywiście wiele więcej interesujących gości jak choćby Andrzej Pilipiuk czy Mateusz Bartel, arcymistrz szachowy, który wyjaśni wam, dlaczego powinniście wreszcie odkurzyć tę stojącą od 10 lat w szafie szachownicę dziadka.

REKLAMA
PyrkONline – kiedy impreza?

PyrkONline rusza 15 października a wraz z nim promocje

REKLAMA

Partnerem festiwalu jest Allegro, które, by wkraść się w serca fanów fantastyki, otworzy 15 października specjalną podstronę www.pyrkonline.allegro.pl. Na niej będzie można kupić wszystko, czego dusza nerda zapragnie - książki, gadżety, gry planszowe czy komiksy. Cześć z nich, jak zapowiada firma, będzie dostępna w promocyjnych cenach. Do tego firma przygotowała na czas PyrkONline'u specjalną promocję, dzięki której będzie można zgarnąć aż 20 Monet. To oznacza niższą cenę o dwie dychy w trakcie kolejnych zakupów. A jak już będziecie w szale zakupów, nie zapomnijcie dorzucić się do zbiórki na Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu.

I jasne, ja wiem, że spotkanie online to nie to samo co impreza na żywo, ale organizatorzy PyrkONline'u robią wszystko, żeby umilić stęsknionym konwentowiczom oczekiwanie na powrót do normalności pełnej przechadzających się po korytarzach elfów, wiedźminów i czarodziejów. A jak mawiają na północy, lepszy internetowy konwent w garści niż bruxa na dachu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA