REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Ralph Kaminski kończy ważny projekt. To będą ostatnie koncerty

Ralph Kaminski postanawia zamknąć ważny etap swojej kariery związany z projektem, który dał mu ogromną popularność. Chodzi o barwny "Bal u Rafała". Kaminski w lutym tego roku ma ma zagrać kilka ostatnich koncertów z 4. płyty w jego twórczości.

22.01.2024
10:17
Ralph Kaminski koncerty
REKLAMA

Ralph Kaminski uchodzi za jednego z najbarwniejszych artystów swojego pokolenia. Gwiazdor doczekał się 4. albumów w swojej karierze. Jeden projekt został szczególnie przyjęty z entuzjazmem przez fanów, a chodzi o "Bal u Rafała". Płycie swego czasu towarzyszyły barwne koncerty, które jak się okazuje zakończą się w lutym tego roku. Sam gwiazdor podkreślał w wywiadzie dla Plejady, że choć album i koncerty "Bal u Rafała" okazały się ogromnym sukcesem, woda sodowa nie uderzyła do głowy muzykowi.

REKLAMA

Więcej o Ralphie Kaminskim przeczytasz w Spider's Web:

Ralph Kaminski kończy waży dla niego projekt. W lutym ostatnie koncerty "Bal u Rafała".

Teraz Kaminski decyduje się zakończyć ważny dla niego projekt, dlatego w lutym odbędzie się ostatnie 5. koncertów związanych z "Balem u Rafała". Jak zapowiadał Ralph w rozmowie z Plejadą, zmienia się zarówno on sam, jak i zespół, dlatego pewne projekty trzeba zakończyć. Już niebawem będzie okazja, by z przytupem zakończyć "Bal u Rafała". Ostatnie koncerty mają odbyć się w lutym tego roku.

Zamykamy wszystko w lutym. Nigdy już tego projektu nie będzie można usłyszeć na żywo. Zmienia się zespół, zmieniam się ja. Mam taką zasadę, że nie gram już albumu, może zagram jedną, dwie piosenki w przyszłości. Musicie przyjść na ostatnie koncerty i finałową trasę. Każdy projekt odcinam grubą krechą. Trzeba iść dalej, trzeba pokazywać nowe

powiedział Ralph Kaminski w rozmowie z Plejadą.

"Bal u Rafała" z pewnością będzie niezwykle barwny i żywiołowy. Mało tego, na koncertach pojawią się tancerze, którzy wystąpili w klipie do tytułowej piosenki.

Ralph kaminski screen Instagram

"Bal u Rafała" to 4. studyjny album Ralpha Kaminskiego. Gwiazdor zagra koncerty w kilku miastach Polski

REKLAMA

Warto wspomnieć, że "Bal u Rafała" to 4. album studyjny Kaminskiego. Jego premiera odbyła się 31 sierpnia 2022 r. Wydawnictwo ukazało się nakładem wytwórni muzycznej Fonobo. Album zadebiutował na 2. miejscu polskiej listy przebojów - OLIS, uzyskując status złotej płyty. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii Album roku - indie pop.

Artysta z 4. albumem wystąpi w lutym w kilku największych miastach Polski. Można będzie go usłyszeć i zobaczyć w takich miastach, jak m.in. Poznań, Warszawa, Gdynia czy Wrocław.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA