REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Ralph Kaminski pokonał Matę. Został wybrany najlepszym polskim artystą

Ralph Kaminski został wyróżniony nagrodą MTV EMA 2022. Polski gwiazdor nie mógł pojechać na galę wręczenia statuetek w Düsseldorfie, dlatego za wyróżnienie podziękował na swoim Instagramie. Kto jeszcze z polskich artystów był nominowany do prestiżowej muzycznej nagrody?

14.11.2022
9:49
Ralph Kamiński
REKLAMA

Ralph Kaminski może dołączyć do swojego portfolio kolejną nagrodę. Tym razem 32-letni artysta został zwycięzcą prestiżowej nagrody MTV EMA 2022. Kaminski został wyróżniony w kategorii Najlepszy polski artysta.

REKLAMA

Ralph Kamiński laureatem nagrody MTV EMA 2022.

W tej kategorii rywalizował z m.in. Young Leosią, Matą oraz Julią Wieniawą. Polski gwiazdor nie mógł być niestety obecny na gali wręczenia nagród w Düsseldorfie, a za wyróżnienie i zaufanie fanów podziękował na swoim Instagramie.

Dziękuję za nagrodę MTV EMA. Dziękuję moim fanom i wszystkim którzy na mnie głosowali. Jestem zaszczycony! Ogromnie mi szkoda że nie mogę być na dzisiejszej gali w Düsseldorfie, ale wierzę że red carpet MTV jeszcze na mnie czeka

czytamy na Instagramie Ralpha Kaminskiego.

Ralph Kaminski, który muzyczną karierę rozpoczął w 2009 roku w programie "Szansa na sukces", we wrześniu tego roku wydał czwarty studyjny album "Bal u Rafała". W tym roku polski gwiazdor został nagrodzony również Fryderykiem w kategorii Artysta Roku oraz Piosenka Poetycka. Pierwszy album Kaminski wydał w 2016 roku. Płyta "Morze" została dość ciepło przyjęty przez fanów oraz krytyków.

REKLAMA

MTV EMA 2022: Taylor Swift zgarnęła cztery statuetki

MTV Europe Music Awards 2022 odbyło się w niedzielę, 13 listopada 2022 roku w Düsseldorfie w Niemczech. Podczas gali triumfowała Taylor Swift, która zgarnęła aż cztery statuetki. Imprezę poprowadzili Taika Waititi i Rita Ora.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA