REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sylvester Stallone w roli kowboja. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu filmu Rambo 5

Sylvester Stallone nie próżnuje. Aktor wrzucił do sieci zdjęcia z powstającego właśnie Rambo 5, na których widać, jak ucharakteryzowany został jego bohater.

03.10.2018
15:18
rambo 5 sylvester stallone
REKLAMA
REKLAMA

Aktorowi, który stał się jedną z ikon kina akcji lat 80., ani w głowie emerytura. Creed 2, czyli kolejna z kontynuacji kultowego Rocky’ego, to nie jedyny rozgrzebany projekt, w którym bierze udział - i to nie tylko jako aktor.

Pierwsze wiarygodne plotki na temat kontynuacji pojawiły się w maju. Sylvester Stallone zaś w sierpniu zdradził, że faktycznie wystąpi w filmie Rambo 5, który trafi do kin pod tytułem Rambo: Last Blood, czym cwanie nawiązuje do pierwszej odsłony cyklu.

Rambo: Last Blood znajduje się obecnie na wczesnym etapie produkcji.

Wedle dotychczasowych informacji główny bohater serii uciekł od żołnierskiego fachu i został farmerem, ale nie jest mu dane dokonać swojego żywota w ciszy i spokoju. Wszystko przez pewnego natarczywego dziennikarza, który poprosił go o pomoc.

Rambo wraz ze swoim nowym towarzyszem ma zająć się tropieniem handlarzy ludźmi, którzy porwali grupę młodych kobiet. Przeciwnikami będą w tej odsłonie Robert Siedel (szef bandytów, mocny tylko w gębie), Hugo (okrutny zboczeniec) oraz Victor, który będzie próbował z Rambo negocjować - ciekawe, z jakim skutkiem…

Pierwsze zdjęcia z Rambo 5 nieźle korespondują z tym opisem fabuły.

REKLAMA

Sylvester Stallone nie ma na nich w ręku karabinu maszynowego. Jego czoło nie zostało przewiązane charakterystyczną, czerwoną opaską. Na fotografii portretowej został ucharakteryzowany na rasowego kowboja, z kapeluszem na głowie. Druga fotografia przedstawia zaś bohatera siedzącego na koniu.

Nie wiemy jednak, kiedy dokładnie Rambo 5 trafi na ekrany - spekuluje się, że będzie to jesień 2019 roku. Jak na razie Stallone szykuje się do premiery Creed 2, którą zaplanowano na 21 listopada 2018 roku. W filmie ponownie w tytułowej roli pojawi się Michael B. Jordan, który stanie do walki z synem mordercy swojego ojca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA