REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rami Malek nie tylko na zdjęciu wygląda jak Mercury. Wideo z planu Bohemian Rhapsody też robi wrażenie

Rami Malek, znany z serialu Mr. Robot, zagra Freddiego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody, opowiadającym o liderze grupy Queen. Malek nie tylko na zdjęciu wygląda jak frontman znanego zespołu, ale w wideo z planu prezentuje się równie rewelacyjnie.

13.09.2017
10:22
Bohemian Rhapsody
REKLAMA
REKLAMA

Ktoś widzący fragment tego poniższego materiału mógłby pomyśleć, że widzi na nim Freddiego Mercury'ego. Po scenie skacze jednak Rami Malek ucharakteryzowany na lidera Queensów. Ta przemiana i upodobnienie do znanego muzyka robią wrażenie. Występ grupy został świetnie odwzorowany.

Zdjęcie Maleka, które mogliśmy zobaczyć kilka dni temu, rozbudziło moją nadzieję, że Bohemian Rhapsody będzie dobrym filmem. Materiał z planu tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza.

Na wideo z planu Bohemian Rhapsody możemy zobaczyć występ grupy Queen z 1985 roku. A dla porównania poniżej oryginalne nagranie z tego koncertu.

REKLAMA

Film Bohemian Rhapsody zadebiutuje w kinach 25 grudnia 2018 roku. Obok Ramiego Maleka w produkcji zagrają Joseph Mazzello, Ben Hardy, Gwilym Lee oraz Allen Leech.  Za reżyserię Bohemian Rhapsody odpowiada Bryan Singer, a scenariusz napisał Anthony McCarten. Brian May i Roger Taylor, członkowie zespołu Queen, a także Robert De Niro pracują nad obrazem jako producenci wykonawczy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA