REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rammstein rozniesie wasze głośniki. "Zeit" to najważniejsza premiera muzyczna tego tygodnia, ale nie jedyna

W ten weekend zrobiło się głośno. Rammstein powrócił bowiem z nową płytą. Słuchając "Zeit" aż chce się krzyknąć "najwyższy czas". Panowie z zespołu pomimo coraz starszego wieku wciąż wiedzą jak roznieść nasze głośniki. Jeśli ich nie zniszczą mocnymi gitarowymi riffami, to odpalcie na nich jeszcze przynajmniej soundtrack "Odwilży". Muzycznych premier było w tym tygodniu całkiem sporo. A to są te najważniejsze.

30.04.2022
12:46
rammstein zeit premiera nowości muzyczne
REKLAMA

Ważniejszej premiery muzycznej niż "Zeit" Rammsteina w tym tygodniu nie było. W końcu nadszedł długo wyczekiwany powrót niemieckiej grupy, która już wielokrotnie roznosiła nasze głośniki. Fani słusznie rozpływają się w zachwytach nad jej najnowszym albumem. Jeśli już daliście mu się ogłuszyć, to na wyluzowanie polecamy ścieżkę dźwiękową z polskiego serialu "Odwilż".

REKLAMA

Muzyczne nowości tygodnia - najciekawsze premiery płytowe

Wśród najciekawszych premier muzycznych tego tygodnia dla każdego znajdzie się coś miłego. Fanów mocniejszych dźwięków zadowoli "Zeit" Rammsteina, melomanów - soundtrack "Odwilży", a w gusta miłośników hip-hopu trafi nowy album Małpy. Do wyboru do koloru.

Rammstein - Zeit

Rammstein - Angst - premiera

Tak głośno to dawno nie było. Till Lindemann wraz z resztą chłopaków z Rammstein powrócił, aby roznieść nasze głośniki. Pomimo coraz większej liczby zmarszczek na twarzy, panowie dobrze wiedzą jak napier... ekhm, grać. Na taki album fani niemieckiego zespołu liczyli. Widać to po ich opiniach, na które można natknąć się w mediach społecznościowych:

Rammstein - Zeit - premiera - opinie
Rammstein - Zeit - premiera - opinie

Odwilż - muzyka z serialu

Widzieliście "Odwilż"? Podobał wam się pierwszy polski serial oryginalny od HBO Max? Jeśli dostarczył wam oczekiwanych emocji, teraz możecie przeżyć je ponownie. Ścieżka dźwiękowa produkcji jest już dostępna, a znajdziecie na niej utwory sygnowane nazwiskiem jednego z najpopularniejszych rodzimych kompozytorów filmowych - Łukasza Targosza.

Thunder - Dopamine

Thunder ponad rok kazał swoim fanom czekać na nowy album. Cierpliwość się opłaciła. "Dopamine" pojawiło się już na sklepowych półkach (i w dystrybucji elektronicznej). To pierwsze w dyskografii zespołu podwójne wydawnictwo. Znajdziecie na nim mnóstwo różnorakich utworów - od rockowych bangerów po melancholijne ballady.

Małpa - Bóg nie gra w kości

Małpa - Bóg nie gra w kości - premiera

Małpy nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi hip-hopu. "Bóg nie gra w kości" to kolejna osobista opowieść artysty, na której jak zawsze znajdziecie trafiające w punkt teksty i emocjonalny wokal. Fani rapera będą zadowoleni.

REKLAMA

Najciekawsze premiery muzyczne - czego słuchać?

"Zeit" Rammsteina to najgorętsza i najgłośniejsza premiera muzyczna tego tygodnia. Jeśli najnowszy album niemieckiej grupy rozniósł już wasze głośniki, to teraz czas się nieco wyluzować przy soundtracku "Odwilży" bądź nowej płycie Małpy. W ten weekend dla każdego znajdzie się coś miłego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA