REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

"Rebel Moon - część 2: Zadająca rany" ze świeżutkim zwiastunem! Kiedy premiera i co wiemy o filmie?

Pierwszy "Rebel Moon" Zacka Snydera podbija Netfliksa. Wielu fanów, którzy długo czekali na tę premierę, jest już po seansie - i ze zniecierpliwieniem wygląda kontynuacji. Do sieci trafił już nowy zwiastun filmu "Rebel Moon - część 2: Zadająca rany" - a kiedy premiera?

23.12.2023
11:33
rebel moon część 2 kiedy premiera netflix zwiastun zack snyder
REKLAMA

„Rebel Moon”, który możecie już oglądać na Nefliksie, to zaledwie otwarcie wielkiego uniwersum - w przyszłości obejmie ono nie tylko inne produkcje, lecz także kanały medialne. Początek wielkiej sagi był czymś, na co fani Zacka Snydera czekali od lat - na szczęście po seansie pierwszej części nie będą musieli czekać zbyt długo, zanim streamingowy gigant pokaże im kontynuację. Te cztery miesiące zlecą nam szybciutko.

REKLAMA

Rebel Moon - część 2: Zadająca rany - nowy zwiastun. Kiedy premiera filmu Snydera?

Po tym, jak najnowsze dzieło Zacka Snydera trafiło do oferty Netfliksa, platforma zaprezentowała odbiorcom świeżutki trailer kontynuacji.

REKLAMA

„Rebel Moon 2” będzie mieć swoją premierę 19 kwietnia 2024 roku - niemal dokładnie cztery miesiące po debiucie „jedynki”. Kontynuacja skupi się na Korze i jej towarzyszach-bojownikach, którzy spróbują zjednoczyć kolonistów i wspólnie przeciwstawić się Imperium. Wiemy, że bohaterowie raz jeszcze będą musieli zmierzyć się z Noble’em, nie wiemy jednak, jaką rolę powracający złoczyńca odegra w tej historii. Wiadomo też, że w drugim filmie znacznie większą rolę odegra Jimmy Anthony’ego Hopkinsa, choć szczegóły tego występu nie są znane.

W zwiastunie Jimmy opowiada legendę o księżniczce, która mogła powstrzymać wszystkie wojny i ocalić upadłe królestwo. Wygląda na to, że „Rebel Moon 2” może nam pokazać genezę tej księżniczki. 

Czytaj więcej o "Rebel Moon" na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA