REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zack Snyder skończył już z superbohaterami, ale jeden film dla DC bądź Marvela by zrobił

Zack Snyder jest właśnie pochłonięty promocją zmierzającego na platformę Netflix "Rebel Moon". W niedawnym wywiadzie wyjawił, że skończył z superbohaterami, ale coś tam jeszcze mógłby zrobić. Ma na myśli adaptacje konkretnych komiksów DC i Marvela.

29.11.2023
18:52
zack snyder dc marvel revel moon
REKLAMA

"Rebel Moon" to filmowe wydarzenie - epickie science fiction dla Netfliksa, z którym Zack Snyder współpracuje odkąd Warner Bros. zdecydowało odciąć go od superbohaterskiego DC. To on był przecież architektem DCEU. Fani wciąż nie mogą przeboleć decyzji wytwórni, aby z niego zrezygnować. On sam jednak uważa, że ten rozdział w karierze ma już za sobą.

Zack Snyder zdradził, że na razie superbohaterowie go nie interesują. Całkowicie skupia się bowiem na uniwersum "Rebel Moon", które - co ciekawe - pierwotnie mogło być "Gwiezdnymi wojnami". Mimo to w niedawnym wywiadzie wskazuje dwa komiksy, jakie mógłby ewentualnie przenieść na wielki ekran. EWENTUALNIE.

Więcej o "Rebel Moon" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Zack Snyder - jaki film Marvela lub DC mógłby zrealizować?

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter Zack Snyder zdradził, że namówienie go na kolejny film superbohaterski nie byłoby łatwe. Ale jakby James Gunn zadzwonił, żeby zaprosić go z powrotem do DC, mógłby rozważyć realizację adaptacji "Batmana: Powrotu Mrocznego Rycerza". Oczywiście pod pewnym warunkiem: musiałaby to być naprawdę wierna adaptacja.

REKLAMA
Rebel Moon - Netflix - Zack Snyder

To jednak nie wszystko, bo przy okazji Zack Snyder zdradził, że mogłaby go zainteresować jeszcze propozycja adaptacji komiksu Marvela. A dokładnie: "Elektra Lives Again" Franka Millera. "Ale to tyle" - podkreślił. Innych superbohaterskich tytułów już nie wymienił, ale dopytywany przez dziennikarza zdradził jeszcze, że nie byłby zainteresowany realizacją filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA