REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Rebel Moon" z buta wjeżdża. Joanna Jędrzejczyk promuje film i staje po stronie rebelii

Fani Zacka Snydera - ich imię: legion - właśnie otwierają szampany: właśnie wystartował wyczekiwany przez nich wielki projekt reżysera. Film „Rebel Moon - część 1: Dziecko ognia” wylądował na Netfliksie, a jego promocja - zakrojona na naprawdę szeroką skalę - robi wrażenie. Ambasadorką obrazu w Polsce została... Joanna Jędrzejczyk, była zawodniczka MMA!

22.12.2023
14:59
rebel moon joanna jędrzejczyk netflix premiera film zack snyder
REKLAMA

Nad „Rebel Moon” Zack Snyder pracował ponad dekadę - jego ukochany projekt, który początkowo miał być filmem z uniwersum „Star Wars”, ostatecznie stał się zalążkiem zupełnie nowego, międzymedialnego IP. Co ciekawe, otwarcie nowego uniwersum Snydera odbywa się dokładnie tego samego dnia, w którym ostatecznie zamyka się inne, również przez niego zapoczątkowane: DCEU. Początkowo to właśnie Snyder czuwał nad filmowym światem DC, reżyserując trzy obrazy, a produkując znacznie więcej w jego ramach. Dziś, w piątek 22 grudnia, swoją oficjalną premierę ma „Aquaman: Zaginione królestwo”, czyli ostatni obraz starego DCU.

Czytaj więcej o Rebel Moon na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Rebel Moon: Joanna Jędrzejczyk promuje film Netfliksa

Tymczasem oczy fanów z nadzieją wpatrują się w nową markę. Netflix ewidentnie celuje z „Rebel Moon” do jak najszerszego grona - ogólnoświatowa promocja superprodukcji jest naprawdę imponująca. W Polsce reklamowano ją już na różne świetne sposoby (widok nad zamkiem w Lublinie to prawdziwa petarda!), ale chyba nikt się nie spodziewał, że ambasadorką tytułu w Polsce zostanie Joanna Jędrzejczyk, która na specjalnym materiale dołączyła do boju z imperium - które to, rzecz jasna, próbuje zwerbować ją w swoje szeregi. Nic z tego: była zawodniczka MMA, sześciokrotna mistrzyni świata, czterokrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w Muay Thai ma serce po stronie rebelii.

REKLAMA
Rebel moon: Joanna Jędrzejczyk

Przypominam, że to dopiero początek wielkiej, kosmicznej przygody. Już w kwietniu zobaczymy kontynuację obrazu („Rebel Moon - część 2: Zadająca rany”), a ponadto Zack Snyder pokaże nam reżyserską wersję „jedynki”: dłuższą, brutalniejszą (kategoria wiekowa R!) i głębiej zanurzającą się w charaktery bohaterek i bohaterów.

Rebel Moon: część 1. obejrzycie już na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA