REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

To może być największe widowisko roku. Zack Snyder otwiera swoje uniwersum - i zapowiada jego 2. część!

Do premiery filmu "Rebel Moon: Dziecko ognia" w reżyserii Zacka Snydera został już niespełna miesiąc, a do sieci trafiły właśnie nowe zwiastuny pełne nowych scen. Jeden z nich zapowiada również część drugą pt. "Zadająca rany". W tym roku nie dostaliśmy jeszcze widowiska o takim rozmachu.

25.11.2023
11:10
rebel moon netflix film premiera zwiastuny trailer
REKLAMA

Z okazji Święta Dziękczynienia Zack Snyder opublikował na Twitterze nową zapowiedź filmu „Rebel Moon - Część 1: Dziecko ognia”, która zawiera niepokazywane wcześniej sekwencje. Co więcej, japoński oddział Netfliksa opublikował jeszcze jeden zwiastun - długi, trwający blisko cztery minuty zwiastun, który zapowiada również „Część 2: Zadającą rany”. Tym samym po raz pierwszy możemy zobaczyć sporo nowych ujęć i scen z drugiej odsłony. 

REKLAMA

Rebel Moon: nowe zwiastuny filmów Zacka Snydera i Netfliksa

„Rebel Moon” to space opera oparta na scenariuszu, który Snyder napisał wraz z Kurtem Johnstadem i Shayem Hattenem. Cały koncept - zarówno fabułę, jak i koncept uniwersum - stworzył właśnie reżyser „Watchmenów”, chcąc początkowo zrobić z niego obraz spod szyldu „Star Wars”. W produkcji wystąpili m.in. Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Michiel Huisman, Djimon Hounsou, Doona Bae, Ray Fisher, Cleopatra Coleman, Jena Malone, Fra Fee, Ed Skrein i Anthony Hopkins.

Przypomnę, że na długo przed premierą pierwszego filmu Zack Snyder poinformował, iż Netflix zdążył już zamówić wersje reżyserskie obu odsłon kosmicznej sagi. O ile w wersjach oryginalnych filmy opatrzono kategorią PG-13, o tyle director's cuty będą już mocnymi R-kami.

Czytaj więcej o „Rebel Moon” na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Główną bohaterką "Rebel Moon" jest tajemnicza Kora, która okazuje się jedyną nadzieją mieszkańców kosmicznej kolonii na przetrwanie - zagraża im bowiem imperialna armia. Protagonistka musi stworzyć swoją grupę obrońców żeby stawić jej czoła.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA