REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Regina Hall zajmie miejsce Roberta De Niro w sequelu "Zdążyć przed północą"

Nadchodzi sequel "Zdążyć przed północą". Nie wiadomo czy zobaczymy w nim postać graną przez Roberta De Niro, bo fabuła ma skupiać się na nowej bohaterce, w którą wcieli się Regina Hall.

10.11.2021
13:22
regina hall robert de niro midnight run
REKLAMA

Powstaje nowe "Zdążyć przed północą". Ma to być sequel oryginalnego filmu z Robertem De Niro z 1988 roku. Na razie nie ma zbyt wielu szczegółów, ale wiemy, że wspomniany aktor powróci przynajmniej w roli producenta. Fabuła tym razem nie będzie jednak skupiać się na granej przez niego postaci - łowcy nagród Jacka Walsha - a na nowej bohaterce, w którą wcieli się Regina Hall.

REKLAMA

Po sukcesie "Zdążyć przed północą" Universal walczył o sequele, ale w efekcie stanęło na trzech częściach serii filmów zrealizowanych dla telewizji w 1994 roku. Rolę De Niro przejął w nich Christoper McDonald i nie cieszyły się one już taką popularnością, co oryginał. Wytwórnia wyczuła najwyraźniej, że to dobry moment, aby wrócić do franczyzy.

Zdążyć przed północą - czy w sequelu pojawi się Robert De Niro?

Fabuła "Zdążyć przed północą" opowiadała o Jacku Walshu, który otrzymał za zadanie schwytać i dostarczyć oszusta finansowego. Po drodze czekało na niego jednak wiele problemów z mafią i FBI depczącymi mu po piętach na czele. Nie wiadomo w jaki sposób sequel miałby nawiązywać do zaprezentowanej w 1988 roku historii. Nie jest tym samym pewne, czy De Niro ponownie wcieli się w Walsh i, ewentualnie, jak duża byłaby jego rola.

REKLAMA

Za scenariusz odpowiadać będzie Aeysha Carr, która w swojej filmografii ma m.in. "On, ona i dzieciaki", "Wszyscy nienawidzą Chrisa" czy "Brooklyn 9-9". Reginę Hall mającą wcielić się w główną rolę możecie kojarzyć z seriali "Czarny poniedziałek", "Dziewięcioro nieznajomych" czy serii parodii "Straszny film". Formuła filmu łączy w sobie elementy akcji i komedii, więc taki wybór obsadowy wydaje się uzasadniony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA