REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

Reżyser Życia: „będzie drama?” Internet dzisiaj: „i to jaka”. Gargamel nr 1 na YouTubie

#rezyserzyciaisoverparty — taki tag króluje dziś na polskim Twitterze. Wszystko przez wideo Gargamela, w którym youtuber demaskuje drugą twarz Reżysera Życia.

05.10.2020
22:00
rezyser zycia daniel rusin gargamel youtube reakcje
REKLAMA
REKLAMA

Po ukazaniu się na YouTubie materiału Gargamela, w którym vloger demaskuje nieznaną dotąd twarz Daniela Rusina (tworzącego jako Reżyser Życia), w internecie zawrzało. Gargamel oskarżył popularnego twórcę filmów na YouTube o kłamstwa (m.in. przy okazji tworzenia filmiku o koronawirusie, podczas którego Rusin miał narazić zdrowie współpracowników), a także niejasne powiązania z Funduszem Sprawiedliwości (tym samym, który wsparł gminy „wolne od LGBT”). A internauci? Cóż, łatwo takich wpadek nie wybaczają — zwłaszcza, że Rusin kreował się w sieci jako osoba obiektywna i wrażliwa społecznie.

#rezyserzyciaisoverparty:  krytyka za poglądy czy brak szczerości?

Pojawił się zarzut, że fala krytyki, która spadła na Daniela Rusina, dotyczy jego konserwatywnych poglądów. Jednak na YouTubie z powodzeniem funkcjonują „prawicowi” vlogerzy, którzy nie kryją się ze swoimi przekonaniami (vide Tomasz Samołyk). Problem w tym, że Rusin swoje poglądy ukrywał, przedstawiając internautom zupełnie inną wizję rzeczywistości.

Internauci nie kryją oburzenia ujawnionymi przez Gargamela informacjami:

Część osób jednak broni Reżysera Życia:

Są i wpisy takie, jak ten poniższy, w którym zwraca się uwagę na to, że czasami dobrze umieć oddzielić twórczość autora od jego osobowości. Cóż, fani sagi o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego pewnie coś na ten temat wiedzą:

* Zdjęcie główne: Facebook.com/Rezyser.Zycia

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA