REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Intensywny zwiastun 6. sezonu "Ricka i Morty'ego". Twórcy uprzedzają: miejcie oczy otwarte!

"Rick i Morty" wracają. Szósty sezon animacji nadciąga wielkimi krokami, o czym przypomina nam wypełniony po brzegi akcją zwiastun. To niedługi, ale intensywny materiał, który zaostrza apetyt. Premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Gdzie obejrzeć serial?

11.08.2022
17:45
rick i morty 6 sezon hbo max
REKLAMA

Pierwszy zwiastun 6. sezonu "Ricka i Morty'ego" trwa zaledwie minutę i czterdzieści pięć sekund, ale jego twórcy umiejętnie zmieścili w tym niedługim odcinku czasu esencję serialu - dowcip, rodzinne zgrzyty, absurd, obce istoty i światy. Jest w nim też sporo akcji. Ba, właściwie zdominowała ona materiał, do którego puszczono kultową piosenkę Paranoid zespołu Black Sabbath . W zwiastunie pojawia się też wyraźne nawiązane do "Szklanej pułapki". Zresztą sami zobaczcie.

REKLAMA

Rick i Morty, sezon 6. - zwiastun serialu

Posiadacze HBO Max mają to szczęście, że będą mogli cieszyć się premierowym odcinkiem 6. serii zaledwie kilka godzin po amerykańskim debiucie. Nastąpi to w poniedziałek, 5 września nad ranem. Kolejne epizody będą trafiać do serwisu co tydzień. Przypominamy, że serial telewizji Adult Swim już na stałe znalazł swój dom na HBO Max. Obecne na Netfliksie sezony znikną z niego już w tę sobotę.

W nowej odsłonie zastaniemy naszych bohaterów dokładnie tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - tuż po cliffhangerze z finale 5. serii. Jak czytamy w opisie HBO Max: Rick i Morty są w kiepskiej formie, wygląda też na to, że szczęście się od nich odwróciło:

Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

Rick i Morty, sezon 6. - trailer

Rick i Morty - kiedy nowe odcinki? Już we wrześniu.

Akcja promocyjna "szóstki" dopiero wystartowała. Trzy dni temu w sieci pojawiły się pierwsze teasery, zapowiadające m.in. tajemnicze wydarzenie zwane Wormageddonem, które będzie miało miejsce 18 sierpnia. Jeśli wierzyć twórcom, czekających na premierę fanów czeka sporo niespodzianek. Michael Ouweleen, prezes Adult Swim i Cartoon Network, zapowiedział niedawno:

REKLAMA

Nie sposób przecenić wpływ serialu "Rick i Morty". Jest on czymś więcej niż po prostu hitem: to produkcja, która stała się prawdziwym międzynarodowym fenomenem. Przygotowując się do premiery najnowszego sezonu, który - mamy nadzieję - również stanie się kultowy, zaprosimy fanów, w bardzo nietypowy sposób, do udziału w zabawie. Miejcie więc oczy otwarte!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA