REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy sezon "Ricka i Morty'ego" zaraz w Polsce. Obejrzycie go tylko na jednym VOD

W miniony weekend widzowie otrzymali pierwszy oficjalny spin-off serialu "Rick i Morty", a już niedługo na ekrany z nowymi odcinkami powróci też główna seria. Kolejny (już szósty) sezon animacji pojawi się na wyłączność na jednym VOD. Nie będzie to Netflix, który za moment utraci prawa do pokazywania produkcji. Najważniejsze jednak, że polska premiera 6. odsłony "Ricka i Morty'ego" nastąpi równocześnie z międzynarodową.

27.07.2022
17:14
rick i morty sezon 6 hbo max
REKLAMA

Fani "Ricka i Morty'ego" zdecydowanie mają w tym tygodniu powody do świętowania. Najpierw w całości za darmo zadebiutował całkiem niezły spin-off "The Vindicators 2", a teraz dostaliśmy oficjalne informacje o nadchodzącej premierze 6. sezonu. Rick i Morty powrócą szybciej niż ktokolwiek się tego spodziewał, bo już za nieco ponad miesiąc. W Polsce serial obejrzymy wyłącznie na HBO Max, bo do tej pory Netflix utraci do niego prawa.

Nie jest to wielkim zaskoczeniem, bo już poprzedni sezon "Ricka i Morty'ego" na tej platformie się nie pojawił. HBO Max nie zawsze trzyma produkcje Adult Swim, Cartoon Network Studios czy Warner Animation blisko przy sobie (przykładem "Close Enough"), ale na dalsze dzielenie się akurat takim hitem po prostu nie mogło sobie dłużej pozwolić. Bez względu na to, ile Netflix za niego oferował.

REKLAMA

"Rick i Morty" wyłącznie w HBO Max. Kiedy premiera 6. sezonu?

Pierwszy odcinek pojawi się w Polsce nad ranem 5 września. Amerykański debiut (z oczywistych względów) nastąpi kilka godzin wcześniej, ale wciąż mówimy o wspólnej międzynarodowej premierze dla każdego kraju posiadającego HBO Max. Na Netfliksa "Rick i Morty" trafiali z kilkutygodniowym opóźnieniem, więc to bardzo pozytywna informacja dla fanów.

rick i morty 6 sezon class="wp-image-1999213"
Rick i Morty - sezon 6 na HBO Max

O czym opowie 6. sezon? Poprzednia odsłona zakończyła się w niezwykle spektakularny sposób i zostawiła za sobą niemałych rozmiarów cliffhanger dotyczący losów "złego" Morty'ego i tego, w jaki sposób wydarzenia z Cytadeli Ricków wpłyną na tytułowych bohaterów. Oficjalne synopsis opublikowane przez HBO Max uznaje rangę tamtych zdarzeń, a jednocześnie sugeruje pojawienie się... dinozaurów:

REKLAMA

W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

Fani dostępnej od niedawna na platformie animacji "Primal" (również od Adult Swim) mają więc dodatkowe powody, by śledzić 6. sezon. Nie żeby był on szczególnie potrzebny, bo choć serial "Rick i Morty" zaliczał po drodze pewne wpadki, to wciąż jeden z najwybitniejszych tytułów tego typu. Zaraz obok pokazywanego na Disney+ "Amerykańskiego taty", a także serii "South Park" i absolutnej nowości w postaci "Smiling Friends".

"Rick i Morty" wrócą 5 września 2022 roku. Kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA