REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To już koniec: ostatnie odcinki 5. sezonu „Ricka i Morty'ego” wjechały na HBO GO

6 sierpnia w ofercie HBO GO pojawiły się dwa ostatnie odcinki 5. sezonu „Ricka i Morty'ego”. Co ciekawe, zakończenie promowały zwiastuny w wersji live action; w Ricka wcielił się sam Christopher Lloyd.

06.09.2021
13:54
rick i morty christopher lloyd sezon 5 hbo go
REKLAMA

5. sezon animowanego hitu pt. „Rick i Morty” dobiegł końca. Amerykańscy fani produkcji mogli obejrzeć dwa finałowe odcinki w niedzielę, natomiast polscy widzowie mogą zapoznać się z nimi już dziś – oba epizody pojawiły się już na HBO GO. W sumie: ponad czterdzieści minut szaleństwa, ale jeśli to zamknięcie utrzyma poziom pozostałych epizodów, to możemy liczyć na satysfakcjonujący seans.

Co ciekawe, od pewnego czasu wspomniane odcinki zapowiadane są teaserami live action, w których zobaczyć możemy w pełni aktorskie wersje serialowych bohaterów. Jest to prawdziwa gratka dla fanów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że postać Ricka Sancheza jest wzorowana na doktorze Brownie z „Powrotu do przyszłości”, w którego wcielał się Christopher Lloyd. I to właśnie Lloyd portretuje Ricka w spotach! Tymczasem w roli Morty'ego możemy zobaczyć Jeadena Martella (znanego m.in. z filmów „To”, „Na noże”, „Domek w górach”). Adult Swim udostępniło też crossoverową grafikę autorstwa Genndy'ego Tartakovsky'ego. Tytułowi bohaterowie spotykają się na niej z samurajem Jackiem. Poniżej znajdziecie serię spotów i wspomnianą grafikę:

REKLAMA
REKLAMA

„Rick i Morty”: finałowe odcinki 5. sezonu od 6 sierpnia dostępne w ofercie HBO GO

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA