REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy serialu Rick i Morty przyłapani pod prysznicem. Czwarty sezon zamówiony

Rick i Morty są bezsprzecznie jednym z najważniejszych seriali drugiej dekady XXI wieku. Zdania o jakości trzeciego sezonu były podzielone, lecz chyba nikt nie brał na poważnie możliwości, że Adult Swim nie zamówi czwartego sezonu. I słusznie.

10.05.2018
21:42
rick and morty season 4
REKLAMA
REKLAMA

W oczekiwaniu na konkretne wiadomości o kolejnych częściach, fani produkcji mogli długo obgryzać paznokcie z poddenerwowania. Złagodzić nerwów nie zdołał nawet stylizowany na serial teledysk do piosenki Oh Mama Run The Jewels, ani primaaprilisowy żart-parodia Bushworld Adventures. Tym bardziej, że jeden z twórców Ricka i Morty'ego, Dan Harmon, twierdził w dyskusji z chamskim fanem, że kolejny sezon serialu nie został jeszcze zamówiony, a co więcej wcale nie musi. Jak podaje jednak portal Deadline, wszystkie obawy fanów mogą się rozwiać wraz z ogłoszeniem długoterminowej umowy między Adult Swim a twórcami Ricka i Morty'ego.

Na jej mocy Dan Harmon i Justin Roiland stworzą aż 70 (!) nowych odcinków serialu.

To ponad dwa razy więcej niż łączna liczba epizodów w trzech pierwszych sezonach Ricka i Morty'ego. Do tej pory powstało 31 odcinków animowanego serialu. Znany z dosyć powolnego podejścia do produkcji nowych sezonów duet przedstawił szczęśliwą dla fanów wiadomość w zabawnym filmiku na instagramowym profilu Harmona.

Twórcy Ricka i Morty'ego biorą na nim razem prysznic. Nie brakuje mydlin, żartów i autoparodii na własną ślamazarność. Roiland zapowiada jednak szybki powrót do pracy i nie czeka nawet do końca kąpieli, żeby się do niej zabrać.

Wygląda na to, że przedłużające się negocjacje dotyczące kolejnych sezonów serialu wynikały głównie z wysokiej liczby omawianych odcinków. Zamawianie kilku sezonów popularnej produkcji nie jest jednak niczym niezwykłym. Większość tego typu seriali otrzymuje po dwa lub nawet trzy sezony do przodu. Rick i Morty był do tej pory, ku nieszczęściu fanów, wyjątkiem. Radości z zakończenia rozmów nie kryje szefowa Adult Swim, Cartoon Network i Boomeranga, Christina Miller:

REKLAMA

Rick i Morty to zaprawdę hit na miarę współczesności. Rozciąga się na wszystkie platformy i ekrany dotykowe – wyznała Miller.

Szczegóły dotyczące czwartego sezonu Ricka i Morty'ego nie są na razie znane. Między końcem drugiego a początkiem trzeciego sezonu minęły prawie dwa lata. Kolejnych informacji można się jednak spodziewać niedługo. A w międzyczasie warto ponownie obejrzeć (lub nadrobić, jeśli jeszcze się nie widziało) ten świetny i niezwykle oryginalny serial.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA