REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Riverdale” powraca po przerwie spowodowanej pandemią. Sprawdźcie zwiastun 5. sezonu

5. sezon „Riverdale” zbliża się wielkimi krokami. W sieci można obejrzeć zwiastun najnowszej odsłony serialu. Kiedy premiera tytułu na Netflix Polska?

10.12.2020
11:10
riverdale sezon 5 Netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Siedem lat — o tyle lat do przodu przeniesiemy się w akcji 5. sezonu „Riverdale”. Czasowy przeskok nie nastąpi jednak od razu: pierwsza część nowej odsłony pokaże kontynuację losów bohaterów z 4. sezonu (przerwanego z powodu pandemii), a dopiero później będziemy śledzić ich poczynania w „postarzonej” wersji.

5. sezon „Riverdale”: kiedy premiera?

Zgodnie z zapowiedziami twórców produkcji, nowy sezon „Riverdale” ma zadebiutować w USA 20 stycznia (na antenie stacji The CW). To oznacza, że najprawdopodobniej polscy widzowie będą mogli obejrzeć serial dzień później, czyli 21 stycznia 2021 roku. Tradycyjnie kolejne epizody cyklu pokaże serwis Netflix.

W Internecie można już obejrzeć trailer zapowiadający 5. część kryminalnych przygód grupy przyjaciół znanych z poprzednich odsłon serialu. W nowym sezonie wystąpią m.in. K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes i Erinn Westbrook.

*Zdjęcie główne: Netflix/mat.pras.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA