REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W zwiastunie 6. sezonu "Riverdale" wreszcie pokazano wyczekiwany crossover

Zwiastun 6. sezonu serialu "Riverdale" pojawił się już w sieci. Zapowiada on pięcioodcinkowy event, w którym pojawi się grana przez Kiernan Shipkę Sabrina Spellman.

20.10.2021
14:21
riverdale sezon 6 zwiastun sabrina spellman kiedy
REKLAMA

Choć piąta seria "Riverdale" niedawno dobiegła końca, jeszcze w tym roku swoją premierę będą miały pierwsze odcinki 6. sezonu serialu. Twórcy młodzieżowej produkcji ponownie zaskoczyli widzów i pożegnali jedną z ważniejszych postaci serialu. Fani Archiego i spółki na szczęście nie muszą zbyt długo czekać, żeby dowiedzieć się, jaki nowy wstrząs dla nich przygotowano.

Nowe epizody zadebiutują już w listopadzie. Wszystko zacznie się od pięcioodcinkowego eventu pt. "RiverVale", który zapowiada opublikowany dzisiaj zwiastun. Widzimy w nim również wyczekiwany crossover.

REKLAMA

Sabrina w Riverdale, czyli co wydarzy się podczas Rivervale?

Na spotkanie Sabriny Spellman z bohaterami "Riverdale" fani Archie Comics czekali od dawna, mniej więcej od ogłoszenia serialu o czarownicy, który zadebiutował w 2018 roku. Dotychczas mieliśmy do czynienia głównie z drobnymi nawiązaniami i smaczkami, dialogowymi napomknięciami czy pozbawionymi znaczenia cameos, ale teraz przyszedł czas na przecięcie się ścieżek głównych bohaterów obu seriali z tego uniwersum. Tak - "Riverdale" i "Chilling Adventures of Sabrina" to ten sam świat, a twórcą obu produkcji jest Roberto Aguirre-Sacasa.

Riverdale, sezon 6. - zwiastun

Sabrina w Riverdale
REKLAMA

Jak wiemy, nastoletnia czarownica pojawi się już w 4. epizodzie 6. sezonu "Riverdale". Cheryl Blossom odkryła, że jej przodkowie zostali spaleni na stosie i rzucili klątwę na mieszkańców miasteczka. Teraz bohaterka (stając na czele sabatu) chce rzucić zaklęcie, które może okazać się śmiertelne dla jednego z członków rodziny. Sabrina ma pomóc i dopilnować, by nic nie wymknęło się spod kontroli. Przypominamy, że serial skupiony na nastoletniej czarownicy zakończył się po czwartym sezonie.

Riverdale: premiera 6. sezonu już 16 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA