REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Oto najgłośniejsze rozstania i rozwody wśród celebrytów w 2022 roku. Piękne chwile, ale głównie na Instagramie

Wraz z 2022 rokiem przeszły do historii związki gwiazd, o których jeszcze do niedawna mówiło się oraz pisało, że są idealne, a partnerzy wyjątkowo do siebie dobrani. Niestety, niektóre z nich wyglądały jedynie dobrze na instagramowych zdjęciach. W realnym życiu było już gorzej, z kolei zdrady i skrywane żale wyszły na światło dzienne. Które pary rozstały się z hukiem w mijającym roku?

31.12.2022
8:27
Joanna Opozda i Antek Królikowski
REKLAMA

2022 rok obfitował w wiele skandali w show-biznesie, ale również i rozstań. Choć wiele znanych par uchodziło za dobranych i w życiu nie spodziewalibyśmy się, że mogą się rozstać, życie zweryfikowało, a z tak uwielbianego przez gwiazdy Instagrama, zniknęły wspólne zdjęcia z "drugą połówką".

Nie pomogły też zapewnienia o wielkiej miłości na łamach kolorowej prasy. Było tak pięknie, ale się skończyło.

REKLAMA

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

W kwietniu tego roku na światło dzienne wyszedł fakt, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po siedemnastu latach związku. Dla fanów był to szok i niedowierzanie, ponieważ małżeństwo uchodziło za idealne. Poznali się wiele lat temu w "Tańcu z gwiazdami", gdzie Kasia tańczyła, a Marcin uczył ją tańca. Program przyniósł Kasi nie tylko wygraną, w tym Kryształową Kulę, ale też miłość. Szybko poszło, najpierw ślub, a potem dzieci. Hakiel i Cichopek doczekali się dwójki pociech: 9-letniej córki Heleny i 14-letniego syna Adama.

Przez lata w ich małżeństwie układało się wszystko bardzo pomyślnie. Na łamach prasy i rozmaitych portali zapewniali o swojej miłości, a jeśli mówili o tym, że przechodzili kryzys, podkreślali, że to już za nimi.

Na Instagramie fani obserwowali przez lata ich codzienność: wspólne podróże, kolejne biznesy i rodzinne zdjęcia z dziećmi. Gdy wczesną wiosną poinformowali o swoim rozstaniu, ich wielbicielom trudno było w to uwierzyć.

Początkowo zamieścili na Instagramie takie same oświadczenia, w których wytłumaczyli, że dla dobra dzieci nie będą komentować swojego rozstania. Później na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty. Cichopek łączona była z Maciejem Kurzajewskim, kolegą z "Pytania na śniadanie", jednak nie komentowała tych doniesień. Gdy Marcin Hakiel udzielił głośnego wywiadu Oli Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet", stało się jasne, że ich małżeństwo wcale nie było takie idealne. Choreograf zasugerował, że do ich związku wdarła się zdrada.

Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię

tłumaczył Marcin Hakiel w "Mieście kobiet".

We wrześniu plotki o tym, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem, potwierdziły się. Zakochani opublikowali romantyczne zdjęcia z Izraela, w 40. urodziny Kasi. Również sam Marcin Hakiel w tym samym czasie publikował coraz śmielej zdjęcia w mediach społecznościowych z nową partnerką.

Wydaje się jednak, że byli zakochani po rozstaniu mają dobre relacje. Czego nie można powiedzieć o Macieju Kurzajewskim i jego byłej żonie - Paulinie Smaszcz. Eks dziennikarza najwyraźniej ciężko pogodzić się z rozstaniem, mimo że minęło od niego już trzy lata i na każdym kroku wbija szpile byłemu mężowi. Kurzajewski i Cichopek mimo złośliwych komentarzy Smaszcz nie przejmują się i robią swoje.

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Ach, co to był za ślub, bajkowa suknia i równie bajkowe zdjęcia na Instagramie. Ach, co to było za rozstanie. Początkowo ci dwoje rozstawali się i schodzili. Gdy wydawało się, że wszystko dobrze się między nimi wiedzie - pobrali się, a Joanna zaszła w ciążę, całkowicie się posypało.

Na jaw wyszedł romans kochliwego Antka, którego dopuścił się z sąsiadką Opozdy, prawniczką Izabelą. Aktorska para rozstała się w lutym, na kilka dni przed porodem ich wspólnego synka - Vincenta. Tuż po rozstaniu ich relacjom daleko było do dobrych. Nie pomógł też kryzys wizerunkowy wokół Królikowskiego.

Pamiętamy, jak aktor w trakcie trwającej wojny w Ukrainie chciał zorganizować walkę MMA z udziałem sobowtórów Putina i Zełenskiego, co spotkało się z ogromną krytyką jego fanów.

Później lepiej nie było. Na Instagramach Opozdy i Królikowskiego co rusz dochodziło do słownych przepychanek odnośnie podziału opieki nad małym Vincentem. Opozda zarzucała Królikowskiemu, że ten nie ma kompletnie czasu dla synka, Królikowski byłej partnerce, że Joanna nie dopuszcza go do dziecka. A wszystko to podane w formie upublicznionych screenów smsów na Instagramach byłych zakochanych.

Aktualnie ich publiczne przepychanki nieco się uspokoiły. Opozda skupia się na pracy i macierzyństwie, Antek po kryzysie wizerunkowym nie epatuje nowym związkiem na Instagramie i publikuje treści w dużej mierze związane z jego pracą.

 class="wp-image-2152912"

Maffashion i Sebastian Fabijański

Blogerka modowa i znany aktor tworzyli zgraną parę. Do czasu. Z medialnych wypowiedzi Sebastiana Fabijanskiego można odnieść wrażenie, że między nimi zaczęło się źle dziać, tuż po urodzeniu przez Julię Kuczyńską synka, Bastka.

Na ich związek negatywnie wpłynęła również afera związana z transpłciową celebrytką, Rafalalą. Jednak, jak powiedział w rozmowie z Pudelkiem Sebastian Fabijański, on sam źle radził sobie z tym, że jego partnerka po urodzeniu dziecka skupiła się właśnie na maluszku. Wtedy miało dojść do zdrady.

Nawet Julka o tym mówiła w wywiadzie, zapytana o seks po narodzinach, odpowiedziała, że całą miłość przelała na Bastka. (…) Miałem bardzo różne myśli, emocje, targały mną różne pomysły. Nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz. Bardzo jest mi z tego powodu przykro. Czuję wstyd. (…) Ja nigdy nie robiłem takich rzeczy. Nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj zwariowałem po prostu

powiedział Fabijański w rozmowie z Pudelkiem.

Żeby nie było tylko, że to jedna strona jest winna, w sieci pojawiły się też doniesienia, jakoby Maffashion również miała uwikłać się w potajemny romans z początkującym raperem, działającym pod pseudonimem "Blue Baby".

Pikanterii dodaje fakt, że raper Mateusz miał być wtedy w związku z inną kobietą. W jednym z niedawnych wywiadów sama Maffashion przyznała, że nie jest ani singielką, ale też nie jest w związku. Z kolei Sebastiana Fabijańskiego media łączyły z Anną Marią Sieklucką, gwiazdą filmu "365 dni".

Maria Dębska i Marcin Bosak

Choć plotki o tym, że w małżeństwie Marii Dębskiej i Marcina Bosaka nie dzieje się najlepiej, pojawiły się w ubiegłym roku, to w marcu tego roku para miała rozwieść się już po pierwszej rozprawie. Poznali się w 2018 roku w jednym z teatrów, gdzie razem grali. Przyjaźń szybko przerodziła się w miłość i dwa lata później stanęli już na ślubnym kobiercu. W jednym z wywiadów dla kobiecego magazynu opowiadali o wielkim uczuciu, które ich połączyło.

Wypowiadali się o sobie z miłością i szacunkiem. Dobrze w kontekście relacji podziałała na nich pandemia koronawirusa, gdyż podczas lockdownów, gdy wszystkie ich plany zawodowe były anulowane, oni mogli skupić się tylko i wyłącznie na sobie, spędzając wspólnie czas w domowym zaciszu.

Miłość miłością, ale Dębska wspominała też, że zdarzają się między nimi spięcia, a do aktorstwa mają różne podejście. Tymczasem na premierze filmu "Bo we mnie jest seks", gdzie Dębska zagrała główną rolę - gwiazdę Kalinę Jędrusik, pozowała do zdjęć sama, bez męża. Na imprezie widziano ją w towarzystwie dziennikarza Stanisława Trzcińskiego, co jeszcze bardziej podgrzało plotki o małżeńskim kryzysie z Bosakiem.

Z kolei Marcin Bosak w jednym z wywiadów opowiadał o depresji, która go dotknęła. Mimo wszystko byli zakochani nie powiedzieli publicznie o oficjalnych powodach zakończenia swojego związku.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Poznali się wiele lat temu, podczas pracy nad filmem "W spirali". Między nimi szybko narodziło się uczucie, które zaowocowało małżeństwem. Złośliwi jednak cały czas powtarzali, że ta relacja nie przetrwa, ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Warnke jest starsza od Stramowskiego o 10 lat. Stało się inaczej i przez sześć lat tworzyli zgrane małżeństwo, które doczekało się córeczki Heleny.

Wiadomość o ich rozstaniu pojawiła się w październiku tego roku. Sami zainteresowani zdecydowali się jedynie wydać lakoniczne komentarze w mediach społecznościowych, w których potwierdzili rozpad ich małżeństwa.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie

pisali Warnke i Stramowski.
REKLAMA

Warto jednak zauważyć, że para w przeciwieństwie do byłych zakochanych nie usunęła wspólnych zdjęć, co spotkało się z dużą aprobatą ze strony fanów. Klasa sama w sobie i szacunek do przeszłości - komentowali internauci.

Czego można życzyć wszystkim byłym zakochanym w nadchodzącym roku? Ano miłości i spokoju oczywiście.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA