REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Coraz więcej gwiazd Hollywood w filmach Marvela i DC. Russell Crowe pojawi się w „Thor: Love and Thunder”

Największe hollywoodzkie gwiazdy, obiecujący przedstawiciele młodego pokolenia i starsi aktorzy mający lata największej popularności już za sobą. Wszyscy chcą grać w superbohaterskich produkcjach. Według najnowszych medialnych doniesień do obsady filmu „Thor: Love and Thunder” dołączył przedstawiciel tej trzeciej grupy – Russell Crowe.

30.03.2021
6:43
Russell Crowe pojawi się w filmie Thor: Love and Thunder. Kogo zagra?
REKLAMA
REKLAMA

Z powodu pandemii koronawirusa największe wytwórnie filmowe przenoszą wszystkie nadchodzące filmy superbohaterskie na późniejszy termin. Nie oznacza to jednak, że fani tego typu opowieści nie mają powodów do ekscytacji. Z jednej strony dostarczają ich premiery VOD („The Falcon and the Winter Soldier” oraz „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera”), z drugiej trwająca w najlepsze wielka bitwa na aktorskie zbrojenia między Marvelem i DC.

Kilka dni temu media ujawniły, że Helen Mirren zagra w „Shazam! Fury of the Gods”, a Pierce Brosnan wcieli się w Doktora Fate'a w „Black Adam”. Obie informacje wywołały dużą radość w szeregach fanów DC, ale Marvel bardzo szybko odpowiedział równie mocnym strzałem. Jak podaje portal Deadline, w „Thor: Lpve and Thunder” zagra pewien urodzony w Nowej Zelandii aktor znany dzięki filmom „Gladiator” i „Piękny umysł”.

Russell Crowe ma pojawić się w nowym „Thorze” w ramach bardzo specjalnego cameo. Nie ujawniono jednak szczegółów jego roli.

Według informacji amerykańskiego portalu Marvel początkowo planował ukryć obecność Crowe'a w obsadzie aż do premiery filmu. Aktor został jednak zauważony przez fotoreporterów w towarzystwie innych gwiazd grających w filmie Taiki Waititego. I po prostu nie było już sensu dłużej udawać, że nie ma nic wspólnego z „Thor: Love and Thunder”.

Podobnych niespodzianek dla fanów ma być zresztą więcej. O jednej z nich już wiemy, bo na planie produkcji należącej do 4. fazy MCU pojawili się Matt Damon i Luke Hemsworth (więcej na temat ich sceny przeczytacie TUTAJ). Główne role w nowym filmie Marvela zagrają z kolei Chris Hemsworth, Natalie Portman, Dave Bautista, Tessa Thompson, Chris Pratt, Sean Gunn, Karen Gillan i Christian Bale, który wcieli się postać antagonisty znanego jako Gorr the God Butcher.

REKLAMA

„Thor: Love and Thunder” planowo pojawi się w kinach 6 maja 2022 roku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA