REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polka podbiła amerykański "Mam talent!". Ten występ Sary James przejdzie do historii programu

Sara James, młoda i utalentowana Polka, wystąpiła w amerykańskim "Mam talent!". Czternastolatka wykonała utwór Billie Eilish, Lovely, i tym samym podbiła serca zagranicznej publiczności oraz jurorów. Simon Cowell zdecydował się na ruch, który sprawił, że wokalistka nie mogła powstrzymać wzruszenia i radości. Nagranie z występu Sary James rozchodzi się już wiralowo w sieci.

15.06.2022
11:39
Sara James America's got talent
REKLAMA

Sara James zdobyła w Polsce dużą popularność dzięki wygranej w "The Voice Kids" w 2021 roku. Młodziutka wokalistka reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, również w ubiegłym roku. Teraz zdecydowała się poszerzać swoją międzynarodową sławę i wystąpiła w "America’s Got Talent", czyli "Mam talent!" prosto z USA. Zaśpiewała tam piosenkę Lovely autorstwa Billie Eilish. Przyjęcie Polki w programie było wyjątkowe.

REKLAMA

Sara James w America’s Got Talent. Ten występ może otworzyć nowy rozdział w karierze nastolatki

Jurorzy w składzie Heidi Klum, Sofia Vergara, Howie Mandel i Simon Cowell byli zachwyceni wykonem Sary James. Trójka z nich okrasiła jej występ owacjami na stojąco, a Simon Cowell zdecydował się na ruch, który wokalistka zapamięta na długo. Prezenter nacisnął złoty przycisk. Jego użycie sprawia, że Sara James automatycznie dostała się do dalszej części amerykańskiego "Mam talent!" - przed nią występy na żywo. Cowell nie mógł się nachwalić Polki. Powiedział:

Masz w sobie blask gwiazdy.

Sara James w amerykańskim Mam talent! Zobacz nagranie:

Sara James - złoty przycisk / America’s Got Talent

Występ w "America’s Got Talent" może być przepustką do dalszej wielkiej kariery dziewczyny. Nagranie z jej występu ma już ponad 1 mln odtworzeń. Reakcje Polaków to zachwyt i duma. Jak piszą:

Polska jest dumna, jaki talent!!! Go girl

Ona ma papiery na gwiazdę światowa i tego jej życzę z całego serca, popłakałam się razem z nią.

Gratulacje i podziękowania dla Rodziców, którzy są ogromnym wsparciem dla Sary. Powodzenia Saro

Reakcje na występ Sary James, na YouTubie / pisownia oryginalna
REKLAMA

Kim jest Sara James?

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach i tak naprawdę nazywa się Sara Egwu-James. Młoda wokalistka ma korzenie polskie i nigeryjskie, wychowywała się jednak w Polsce. Jej ojciec, John James, jest piosenkarzem (wystąpił m.in. w "Bitwie na głosy" i założył duet Loui & James). Swoją karierę muzyczną James rozpoczęła w wieku 6 lat, występując na Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku, gdzie zdobyła nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Na swoim koncie ma także występ w World Talent Show oraz Srebrny Mikrofon za wykon w Lubuskim Festiwalu Piosenki Pro Arte. W ubiegłym roku wygrała "The Voice Kids" oraz reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Wydała też minialbum "Jak co roku".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA