REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Sara James podbiła amerykański "Mam talent!", a teraz wystąpi w Polsce

Młoda wokalistka Sara James reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, a ostatnio wystąpiła w amerykańskim "Mam talent!", gdzie podbiła serca jurorów. Lada dzień zdolna Polka da koncert w swojej ojczyźnie - gdzie i kiedy wystąpi?

17.06.2022
12:46
sara james koncert polska eurowizja mam talent
REKLAMA

Sara James idzie jak burza. Najpierw wygrała "The Voice Kids", później reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Eurowizji dla Dzieci (drugie miejsce), a ostatnio została nagrodzona owacjami na stojąco przez jurorów amerykańskiego "Mam talent!" (co więcej, Simon Cowell nacisnął złoty przycisk, co oznacza, że piosenkarka automatycznie przeszła do dalszej części programu), wzbudzając przy okazji zachwyt mediów na całym świecie. Teraz rosnąca liczba fanów urodzonej w Słubicach czternastolatki wyczekuje jej kolejnego występu w Polsce. Na szczęście nie będą musieli czekać długo.

REKLAMA

Sara James: koncert w Polsce. Kiedy i gdzie?

Sara James da koncert w Polsce już w piątek, 24 czerwca o godz. 19:00 - na Rynku Kościuszki podczas Dni Miasta Białystok. Ostatnio (12 czerwca) zaśpiewała na imprezie z okazji Dnia Dziecka - w Majkowicach w gminie Bochnia. Biorąc pod uwagę kolejne międzynarodowe sukcesy, wiele osób przepowiada jej karierę i status gwiazdy światowego formatu. A przecież Sara ma zaledwie czternaście lat.

Sara James

Urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, a jej pełne nazwisko brzmi: Sara Egwu-James. Młoda wokalistka ma korzenie polskie i nigeryjskie, wychowywała się jednak w Polsce. Jej ojciec, John James, jest piosenkarzem (wystąpił m.in. w "Bitwie na głosy" i założył duet Loui & James). Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 6 lat, występując na Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku, gdzie zdobyła nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Na swoim koncie ma także występ w World Talent Show oraz Srebrny Mikrofon za wykon w Lubuskim Festiwalu Piosenki Pro Arte. W listopadzie ubiegłego roku wydała minialbum: "Jak co roku".

Sara James: Mam talent!
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA