REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Szykujcie się na masę nowych produkcji od Tomasza Sekielskiego. Sekielski Brothers Studio zacznie nagrywanie od stycznia

Tomasz i Marek Sekielscy z każdym mijającym miesiącem są coraz bliżej ukończenia prac nad nowym Sekielski Brothers Studio, gdzie będą powstawać ich filmy, reportaże, wywiady i programy publicystyczne. W najnowszym wideo Marek Sekielski zdradził, kiedy możemy się spodziewać pierwszych nagrań wideo.

21.12.2020
13:13
sekielski brothers studio
REKLAMA
REKLAMA

Polskie filmy dokumentalne w ostatnich dwóch latach stały pod znakiem produkcji „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawa w chowanego”, za stworzenie których odpowiedzialni byli właśnie bracia Sekielscy. Obie produkcje pokazujące skalę pedofilii w polskim Kościele katolickim od początku miały być jednak początkiem szerszej działalności producencko-reżyserskiej. W tym celu Tomasz i Marek Sekielscy powołali do życia Sekielski Brothers Studio i rozpoczęli remont pomieszczeń, w których celowo mają powstawać nowe materiały wideo.

Nowe studio w pierwszym, jeszcze nieoficjalnym filmiku pt. „Święta Trójca” zaprezentował przed kilkudziesięcioma godzinami Marek Sekielski. Producent „Tylko nie mów nikomu” był na miejscu sam, ale w żartobliwy sposób rozmawiał sam ze sobą, tak jakby jego Tomasz Sekielski znajdował się w trakcie nagrania w tym samym pomieszczeniu. W taki sposób przyznał, kiedy obaj bracia rozpoczną zdjęcia w usprawnionym studiu.

Pierwsze nagrania w Sekielski Brothers Studio rozpoczną się najprawdopodobniej 4 stycznia 2021 roku. I niedługo później ujrzą światło dzienne.

Sekielski przypomniał także przy tej okazji, że bracia zbierają wciąż fundusze na wykończenie studia, późniejsze użytkowanie i opłacenie ekipy. Pierwszy cel zbiórki na Patronite.pl w wysokości 50 tys. zł miesięcznie został już jakiś czas temu wypełniony i przekroczony. Oznacza to, że od stycznia obaj filmowcy będą wspólnie tworzyć takie programy jak „Sekielski Sunday Night Live”, „Sekielscy w ringu”, „Sekielski o nałogach” (w ostatnim odcinku o alkoholizmie męża opowiadała Katarzyna Nosowska), „Sekielski na zdrowie” czy serial „12 wyzwań Sekielskiego”.

REKLAMA

Wszystkie powstające materiały będą dostępne nie tylko w formie wideo, ale też jako podcasty audio. W przypadku, gdyby Sekielskim udało się przekroczyć próg 100 tys. złotych miesięcznie, do pracy w Sekielski Brothers Studio zostaną zatrudnione nowe osoby, powstanie specjalna strona internetowa, a także zostanie zakupione dodatkowe kamery, oświetlenie czy stanowisko do edycji. Twórcy zachęcają także do bezpiecznego przekazywania sobie informacji, na podstawie których powstanie program interwencyjno-śledczy pt. „Raport Sekielskiego”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA