REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Selena Gomez znika z Instagrama i social mediów. Powiedziała, dlaczego podjęła taką decyzję

Selena Gomez poinformowała, że usuwa Instagrama i na jakiś czas robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. "Nie popieram tego, co się obecnie dzieje" - napisała na Instagram Stories.

03.11.2023
12:34
Selena Gomez znika z Instagrama i social mediów. Powiedziała, dlaczego podjęła taką decyzję
REKLAMA

Selena Gomez znana jest z angażowania się w różnego rodzaju kampanie społeczne. Aktorka i piosenkarka wspiera ruch body positivity, a na początku października odbyła się inauguracja fundacji Rare Impact, która ma na celu pomoc młodym ludziom w zakresie zdrowia psychicznego oraz edukowanie w tym temacie młodzieży na całym świecie. Założycielka marki kosmetycznej Rare Beauty, z uwagi na to, co dzieje się obecnie na świecie, postanowiła wyrazić swój sprzeciw. Poinformowała, że musi zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych, a jej profil na Instagramie zostanie usunięty.

REKLAMA

Selena Gomez zapowiedziała, że usunie konto na Instagramie

Selena Gomez po raz ostatni opublikowała wpis na Instagramie niemal miesiąc temu. Teraz, z uwagi na konflikt izraelsko-palestyński, aktorka i piosenkarka postanowiła przerwać milczenie. Na Instagram Stories artystki pojawił się obszerny wpis, w którym Selena wyjaśniła powody swojej decyzji:

Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych, bo pęka mi serce, gdy widzę cały ten horror, nienawiść, przemoc i terror, które dzieją się na świecie. Torturowanie i zabijanie ludzi lub jakikolwiek akt nienawiści wobec jakiejkolwiek grupy jest przerażający. Musimy chronić WSZYSTKICH ludzi, zwłaszcza dzieci, i na dobre położyć kres przemocy

- napisała na Instagram Stories.
Selena Gomez

Dodała, że najbardziej cierpi z powodu tego, że jej słowa nie są wystarczającą pomocą dla niewinnych ludzi, którzy giną przez konflikt izraelsko-palestyński. "Chciałabym móc zmieniać świat, ale ten post tego nie zmieni" - podsumowała. Selena poinformowała także, że oprócz przerwy w mediach społecznościowych zamierza również usunąć swoje konto na Instagramie, na którym zebrała ponad 430 mln obserwujących. Obecnie jest ono wciąż aktywne, jednak możliwość komentowania pod niektórymi wpisami została wyłączona.

Chcesz przeczytać więcej na temat Seleny Gomez? O artystce piszemy także w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA