REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Powstaje serial "Obecność". Produkcja trafi do nowego serwisu Max

Niespodzianek związanych z informacją o nowej platformie HBO Max ciąg dalszy. Prócz serialu "Harry Potter" czy filmu "Pingwin", które pojawią się w serwisie Max, producenci poinformowali, że trwają prace nad serialem osadzonym w uniwersum "Obecności", czyli serii kultowych horrorów, inspirowanych autentycznymi wydarzeniami.

13.04.2023
12:03
HBO Max wyprodukuje serial "Obecność". Produkcja trafi do nowego serwisu Max
REKLAMA

Informacja o stworzeniu nowego serwisu VOD z pewnością zaciekawiła wielu użytkowników. Nie tylko ze względu na nową formę, ale i ceny, które do złudzenia przypominają te netfliksowe. Nowy serwis, chcąc mimo wszystko zachęcić widzów i wzbudzić większe zainteresowanie, zapowiedział nowości, które pojawią się na platformie, a Warner Bros. Discovery zapewnił, że będzie pojawiać się ich średnio 40 miesięcznie. Na ten moment wiemy, że w serwisie Max zadebiutuje m.in. serial "Harry Potter", nowy sezon "True Detective", spin-off "Teorii wielkiego podrywu" i serial "Obecność", który, biorąc pod uwagę jego globalny sukces, nie będzie raczej narzekał na marną oglądalność.

REKLAMA

Czytaj także:

Trwają prace nad serialem "Obecność". Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że serial "Obecność" będzie kontynuacją historii osadzonej w filmach fabularnych, która skupia się na poczynaniach badaczy zjawisk nadprzyrodzonych, Eda i Lorraine Warrenów. W skład horrorowego uniwersum wchodzą kolejno filmy: "Obecność", "Annabelle", "Obecność 2", "Annabelle: Narodziny zła", "Zakonnica", "Topielisko. Klątwa La Llorony", "Annabelle wraca do domu" i "Obecność 3: Na rozkaz diabła".

Za wyreżyserowanie pierwszych dwóch odpowiedzialny jest James Wan, mistrz kina grozy, reżyser "Naznaczonego" czy "Piły" i producent pozostałych spin-offów "Obecności". Jak podaje Variety, Wan obecnie prowadzi rozmowy, by w pracach nad serialem, obok producenta serii filmowej Petera Safrana, zostać producentem wykonawczym.  

REKLAMA
Zwiastun filmu "Obecność" (2013)

Nowa platforma Max w Stanach Zjednoczonych zastąpi HBO Max już 23 maja 2023 roku, natomiast HBO Max Polska poinformowało, że Max pojawi się w Polsce w 2024 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA