REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Seriale, które musisz zobaczyć w czerwcu 2022. O tych nowościach Netfliksa i Disneya będą mówić wszyscy

Czerwiec to mocny serialowy miesiąc. Nie tylko dlatego, że dostaniemy masę nowości od Netfliksa (w tym koreański "Dom z papieru"!), HBO Max, Prime Video i Apple TV+, ale także z uwagi na wejście Disney+ do Polski. Serwis wystartuje już 14 czerwca tego roku. Jakie seriale oglądać w tym miesiącu? Sprawdzamy.

08.06.2022
8:57
seriale czerwiec 2022
REKLAMA

Jakie seriale oglądać w czerwcu na platformach VOD? Premier i wyczekiwanych powrotów w przyszłym miesiącu nie zabraknie. Netflix pokaże nam nową odsłonę uwielbianej "The Umbrella Academy", a Apple TV+ zaproponuje kontynuację serialu z Piotrem Adamczykiem: "For All Mankind". Poza tym nowości na HBO Max, Amazon Prime Video ("The Boys"!) czy Playerze zapewnią nam całą masę rozrywki na ten miesiąc.

W czerwcu 2022 w serwisach VOD pojawi się wiele serialowych nowości. Serwisy takie jak Netflix, HBO Max, Player, Amazon Prime Video czy Apple TV+ przygotowały kilka mocnych premier na ten ciepły, wiosenno-letni miesiąc - a my, zgodnie z tradycją, postanowiliśmy się im przyjrzeć. Co ciekawego wzbogaci oferty platform VOD w najbliższych tygodniach? Jakie seriale oglądać i dlaczego wśród nich powinni znaleźć się "The Boys"?

REKLAMA

Seriale: czerwiec 2022 - najciekawsze premiery:

Prócz wielu interesujących nowych tytułów ("Królowa", "Irma Vep", "Ms. Marvel") w serwisach streamingowych nie zabraknie również wyczekiwanych kontynuacji. Tym razem trudno mówić o miażdżącej dominacji jednej z platform, bowiem niemal każda będzie miała do zaproponowania coś ciekawego - powroty produkcji takich jak "The Boys", "Westworld" czy "For All Mankind" są tego najlepszym dowodem.

Kontrola, sezon 4. (Player)

Finałowy sezon jednego z największych polskich hitów w historii YouTube'a, który w zeszłym roku znalazł swój nowy dom na platformie Player. To angażująca emocjonalnie historia Majki i Natalii - dwóch zakochanych w sobie młodych kobiet. Ujęcie uczucia jest tu niezwykle wiarygodne i poruszające, dalekie od oklepanych tropów z romansów czy telenowel. Czy bohaterki w końcu zaznają szczęścia? Cały 4. sezon jest już dostępny w Playerze.

Premiera: 1 czerwca

The Boys, sezon 3. (Amazon Prime Video)

Tych panów chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. "The Boys" przez wielu uznawani są za najlepszy serial superbohaterski - to pełna czarnego humoru dekonstrukcja, która uwielbia wbijać szpilę typowym produkcjom w tym gatunku. Co ciekawe, w 6. odcinku zobaczymy wydarzenia z bardzo kontrowersyjnego komiksu pt. "Herogasm". Nie zabraknie też odniesień do naszej rzeczywistości - showrunner serialu, Eric Kripke, powiedział: "źle dla świata, dobrze dla serialu".

Premiera: 3 czerwca

The Boys, sezon 3.

Irma Vep (HBO Max)

Nowy miniserial HBO opowiadający o amerykańskiej gwieździe filmowej, która przyjeżdża do Francji, żeby wcielić się w rolę Irmy Vep we współczesnej adaptacji klasyka francuskiego kina niemego "Les Vampires". Aktorka zaczyna za bardzo utożsamiać się ze swoja bohaterką. W roli głównej Alicia Vikander! Oto nowe spojrzenie na na opowiedzianą w sztuce z 1984 i w filmie z 1996 roku historię.

Premiera: 6 czerwca

Ms. Marvel (Disney+)

Serial Marvela wprowadzający nową superbohaterkę do MCU. Oto Kamala Khan - 16-letnia Pakistanka dorastająca w Jersey City. Jest świetną uczennicą, zapalonym graczem i pisarką fan-fiction, a jej szczególną sympatią cieszą się superbohaterowie, zwłaszcza Kapitan Marvel. Jednak Kamala z trudem odnajduje się w domu i w szkole - do czasu, gdy otrzymuje super moce, takie jak bohaterowie, których zawsze podziwiała. Produkcja ma być utrzymana w klimacie humorystycznej teen dramy. Przypominamy, że Disney+ już 14 czerwca zadebiutuje w Polsce.

Premiera: 8 czerwca

Ms Marvel - Disney

For All Mankind, sezon 3. (Apple TV+)

Fenomenalna produkcja - i to nie tylko ze względu na naprawdę udaną rolę Piotra Adamczyka - powraca. Czekaliśmy! Serial po raz kolejny pokaże kosmiczny wyścig pomiędzy Sowietami a USA - tym razem celem nie będzie Księżyc, a Mars. Ta produkcja o alternatywnej rzeczywistości tym razem przeniesie widzów w nową dekadę, czyli do wczesnych lat 90.

10 czerwca

The Umbrella Academy, sezon 3. (Netflix)

Jeden z najbardziej udanych seriali Netfliksa powraca z 3. sezonem. Oczekiwania są duże! Produkcja na koniec poprzedniej serii zaserwowała widzom mocny fabularny twist - bohaterowie teoretycznie wrócili do swoich czasów, ale trafili do innej rzeczywistości. Tam ich miejsce zajęła The Sparrow Academy - na dzień dobry dochodzi do brutalnego starcia pomiędzy naszymi starymi znajomymi, a nowymi bohaterami, którzy są inteligentni, stylowi i "ciepli niczym góry lodowe". Szybko jednak okaże się, że to starcie to najmniejszy problem dla obu stron…

Premiera: 22 czerwca

The Umbrella Academy 3

Dom z papieru: Korea (Netflix)

"A po co to komu?" Cóż, idea wcale nie jest tak bzdurna, jak mogłoby się wydawać. Azjatyckie seriale na Netfliksie oglądają się znakomicie, a "Dom z papieru" był przecież wielkim hitem platformy. Nie zdziwię się, jeśli to kombo świetnie się przyjmie. Sam zresztą jestem ciekawy, czy będziemy mieli do czynienia z odtwórstwem, czy produkcją zainspirowaną, ale stojącą na własnych nogach.

Premiera: 24 czerwca

Westworld, sezon 4. (HBO Max)

Po ponad dwóch latach przerwy ceniony "Westworld" od HBO doczeka się premiery 4. sezonu. Ta odsłona może różnić się od poprzednich brakiem Dolores, a przynajmniej tej dawnej Dolores, granej przez Evan Rachel Wood. Jakaś wersja tej postaci na pewno się pojawi, ale nie wiadomo, w jakim ciele - i co będzie pamiętać. Poza tym ponownie spotkamy Bernarda, który wciąż próbuje rozwikłać zagadki związane z parkami, umysłami hostów i technologią Forda.

Premiera: 26 czerwca

Westworld, sezon 4.
REKLAMA

Seriale na maj 2022 - premiery, których nie można przegapić

Nowe seriale w kwietniu obejrzymy na Netflix Polska, HBO Max, Amazon Prime Video, Apple TV+, Player.pl czy Polsat Box Go. Najciekawsze premiery serialowe miesiąca to zdecydowanie tytuły superbohaterskie - powrót uwielbianych "The Boys", "The Umbrella Academy" czy nowa bohaterka MCU: "Ms Marvel". Trzecia odsłona "For All Maknind", gdzie występuje m.in. Piotr Adamczyk, to kolejna wyczekiwana premiera, której nie można przegapić. Zgadza się, to będzie mocny czerwiec!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA